"Ameryka Express". Wiemy, kto wygrał wielki finał! Widzowie nie kryją rozczarowania

"Ameryka Express". W wielkim finale zwyciężyli Aleksandra Domańska i jej brat, Dawid.

W wielkim finale programu "Ameryka Express" o zwycięstwo walczyły trzy pary. Ostatecznie show wygrali Aleksandra Domańska i jej brat, Dawid. Kolejne miejsca zajęli: Pamela i Mateusz, czyli "FitLoversi" oraz Maciej Musiałowski i Anna Małysa.

"Ameryka Express". Ola i Dawid Domańscy wygrali program

Wygrana tej Aleksandry Domańskiej i Dawida Domańskiego była dla widzów niemałym zaskoczeniem. W całym programie nie zdobyli ani jednego amuletu. Dopiero gdy Maciej i Ania odpadali, przekazali im swoje nagrody, o które Domańscy mogli walczyć w finale.

Niestety, w komentarzach na fanpage'u programu na palcach można policzyć pozytywne komentarze na temat pary. Większość widzów jest zawiedziona.

Wiecznie niezadowolona i narzekająca na wszystko Ola wygrała program. Nawet chyba jednego amuletu nie wygrali. Wszystko dostali od innych.
Masakra! Gorzej być już nie mogło.
Najgorszy finał ever... Jedna wielka porażka ta Domańska - czytamy.

A wy, kibicowaliście tej parze? My serdecznie gratulujemy!

MM

Więcej o:
Komentarze (156)
"Ameryka Express". Wiemy, kto wygrał wielki finał! "Nie mogę w to uwierzyć"
Zaloguj się
 • Kasia Basia

  Oceniono 47 razy 39

  I dobrze że Fit Lovers nie wygrali bo to je%&necwaniaki zwlaszcza ten w dredach to jakas patola. Na z początku myślałam że są sympatyczni ale później rozczarowanie... są nikim a mają się za gwiazdy

 • Gość: lilo

  Oceniono 55 razy 39

  A tam Ola marudna , podejrzewam , że też bym tak marudziła ;) Była sobą i tyle , super brat .Fit loversi to pozerzy ze szczękościskiem ;)
  Olka i Dawidek brawo.

 • Gość: gość

  Oceniono 83 razy 39

  Super gratulacje. Byłam za nimi, szczególnie za Dawidkiem. Fajni byli też Ania i Maciek. Natomiast Mateusz był bardzo nie miły, pozer i buc. Wszystko co najgorsze robiła Pamela. Ona by zjadła te oko, ale Mateusz z tekstem że z nią zerwie jak zje. Wstyd.

 • Gość: Kaszka

  Oceniono 55 razy 33

  Domanscy najlepsi!! Ola jest przynajmniej sobą, i nie była nastawiona na zdobycie popularności i grani jakoes super cool, cud miod malina. Poza tym jest śmieszna i ma dystans do siebie 😆 To była moja ulubiona para.

 • Gość: Joanna

  Oceniono 38 razy 30

  Yeeeee!!!! Wygrała naturalność a nie przybrane maski i udawane miny! pod publiczkę.
  Pani Olu jestem Panią o oczarowana...była Pani jedyna prawdziwa osoba w tej edycji!!!! Natomiast niewątpliwie Pan Dawid mówiąc kolokwialnie odwalił kawał dobrej roboty ....umiał z Panią współpracować 😀Gratuluję Obojgu z całego serca!!!
  Wszystkiego dobrego!!!

 • Gość: Ewa

  Oceniono 46 razy 28

  Ja nie jestem rozczarowana. Proszę nie wypowiadać się za innych. Super, że wygrali! Mimo, że Ola potwornie marudna to dzięki wytrwałości Dawida wygrali. Gratulacje!

 • Gość: America

  Oceniono 45 razy 27

  Ja tam się cieszę, że wygrali. Szczególne gratulacje dla cierpliwego i wytrwalego Dawida. Szkoda tylko, że Ania z Maćkiem nie byli razem z nimi w finale. Fit loversi od początku byli irytujacy, więc ich przegrana to zadna strata.

 • jg-k

  Oceniono 33 razy 23

  Nie amulety wygrywają tylko systematyczność i meta. Wygrali zasłużenie, wykonali wszystkie zadania. Reszta to sprawa telewizji i ich pokazywania widzom. Przecież to nie było na tzw. "żywo" a montuje się tak aby było ciekawie i zaskakująco. Gratulacje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX