Anna Starmach na pierwszym spacerze z córką. Pokazała wózek za 15 tysięcy złotych! "Ale luksusowy"

Anna Starmach pochwaliła się zdjęciem z pierwszego spaceru z córką. Gwiazda pokazała wózek wart 15 tysięcy złotych.
Zobacz wideo

Anna Starmach doświadcza właśnie uroków wczesnego macierzyństwa. Dwa tygodnie temu jurorka "Mastechefa" została po raz pierwszy mamą. Pociecha gwiazdy otrzymała imię Jagna. 

Jagienka! Jesteś z nami od tak niedawna, a już tak wiele zmieniłaś, już tak wiele nas nauczyłaś... Zawsze chciałam życia jak z bajki, a Ty pokazałaś, że prawdziwe życie pisze piękniejsze historie od samego Andersena... - napisała.

Anna Starmach pokazała wózek

Ostatnio Anna pochwaliła się, że po raz pierwszy od czasu porodu wyszła z domu. Pokazała  fotografię, na której widzimy ją bez makijażu i z podkrążonymi oczami. Teraz przyszła pora na pierwszy spacer z Jagną. Świeżo upieczona mama opublikowała na swoim Instagramie fotkę z dziecięcym wózkiem.

Odkąd Jagna jest z nami, codziennie się czegoś uczę. Wszystko jest nowe, wszystko może zaskakiwać, wszystko może cieszyć. I choć z plecakiem zwiedziłam pół świata to emocje jakie towarzyszyły naszemu pierwszemu spacerowi, zostawiają wszystkie destynacje daleko w tyle! - napisała. 

Uwagę przykuł oczywiście wózek Jagny. Okazuje się, że gustowny, szary pojazd jest produktem marki "Silver Cross" i kosztuje 15 tysięcy złotych!

Internauci są zachwyceni i zachwalają w komentarzach wózek.

Ale luksusowy!
Piękny wózek!

A Wam jak się podoba? Uważacie, że jest wart swojej ceny?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o: