Piękna Joanna Kulig z mocno zaokrąglonym brzuszkiem w ciążowej sesji. "To twoje najlepsze zdjęcie!"

Joanna Kulig promuje obecnie film "Zimna wojna". Aktorka wzięła udział w amerykańskiej sesji zdjęciowej reklamującej produkcję. Pozuje z zaokrąglonym ciążowym brzuszkiem.

Joanna Kulig jest teraz u szczytu sławy. Po roli w filmie "Zimna wojna" zachwycił się nią cały świat. Nic dziwnego, że aktorka szturmem podbija Hollywood. Jakby tego było mało, gwiazda spodziewa się dziecka. A jej najnowsze zdjęcie świadczy o tym, że maluch rośnie jak na drożdżach.

Zobacz wideo

Joanna Kulig pozuje w ciąży

Na oficjalnym profilu instagramowym "Coldwarmovie" pojawiło się zdjęcie z amerykańskiej sesji promującej film "Zimna wojna". Widzimy na nim Joannę w pięknej, czerwonej sukience, karminowej szmince na ustach i z mocno zaokrąglonym brzuchem.

 

Internauci są zachwyceni:

Asiu, to chyba twoje najpiękniejsze zdjęcie!
Promieniejesz, ciąża ci służy!
Wyglądasz przepięknie

Przypomnijmy, że Joanna Kulig wymieniana jest wśród kandydatek do zdobycia tegorocznego Oscara za rolę Zuli w filmie "Zimna wojna".

Joanna Kulig w ciąży

Joanna Kulig i jej partner, Maciej Bochniak, jeszcze w tym roku spodziewają się swojego pierwszego dziecka. Kulig poinformowała o swojej ciąży na początku października 2018 roku.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS