Lewandowska otworzyła pierwszą kawiarnię. "Spełniam kolejne swoje marzenie!". Wiemy, ile kosztuje kawa i owsianka

Anna Lewandowska otworzyła swoją pierwszą kawiarnię połączoną ze sklepem. Co można znaleźć na miejscu? Ile kosztują przyjemności proponowane przez trenerkę? Sprawdźcie poniżej.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska stale rozwija swój biznes i wychodzi naprzeciw fanom. Trenerka wypuściła na rynek książki i kalendarze o tematyce fitness. Pojawiła się także aplikacja treningowo-dietetyczna. Z czasem "Lewa" otworzyłą również centrum fitness. 

Anna Lewandowska otworzyła własną kawiarnię

Od dłuższego czasu na rynku jest także dostępne jedzenie pod nazwą Healthy Food by Ann. Teraz trenerka otworzyła własną kawiarnię. Na miejscu można wypić kawę, koktajle czy zjeść owsiankę. W lokalu jest też możliwość zakupu batoników, musli, białek i innych produktów, które dotychczas były dostępne tylko na stronie internetowej.

W jakich cenach są koktajle i inne przyjemności? Smoothies 300 ml kosztuje 15 złotych, a 400 ml 17 złotych. Ceny kaw wahają się od 10 do 14 złotych, a za owsiankę trzeba zapłacić 16 złotych.

HEALTHY STORE BY ANN. ZDJĘCIA<<<

"Lewa" swoim sukcesem pochwaliła się na Instagramie, gdzie dodała wpis i zrobiła też dużą relację na InstaStories. 

Spełniam kolejne swoje MARZENIE! Realizuje kolejny obrany cel i cieszę się, bo to początek nowego kierunku rozwoju dla Foods by Ann - zaczęła.
 
Po miesiącach przygotowań, testowania przepisów i dobierania składników, z wielką radością zapraszamy Was w nasze zdrowe progi. W Healthy Store znajdziecie pyszne smoothies, superfood bowls oraz soki wyciskane metodą cold press, a ponadto przekąski i oczywiście moje smakołyki Foods by Ann . Będziecie mogli napić się tu smakowitego i świeżego smoothies oraz mojej ukochanej kawy kuloodpornej - dodała "Lewa".

Pierwszy lokal Lewandowskiej znalazł się w Royal Wilanów. Jednak, jak zapowiada trenerka jest to pierwszy punkt, ale nie ostatni.

Dziś startujemy w Royal Wilanów, ale już wkrótce otwarcie kolejnych punktów - poinformowała.

Zamierzacie wybrać się do Healthy Store?

MT