Rodzina królewska pokazała nowe zdjęcie rodzinne z okazji 70. urodzin księcia Karola. Mały książę Louis kradnie show!

Książę Karol obchodzi 70. urodziny. Z tej okazji do sieci trafiło zdjęcie rodziny królewskiej, na którym pojawił się także książę Louis.
Zobacz wideo

Meghan Markle po raz pierwszy świętuje urodziny księcia Karola jako członkini rodziny królewskiej. To ważne wydarzenie, gdyż przyszły król w tym roku kończy 70 lat. Jego bliscy postanowili wspólnie je uczcić.

Meghan Markle oraz książę Louis - nowi członkowie rodziny

Na fotografii, która pojawiła się w mediach, znajdują się księżna Kate i książę William z dziećmi, księżna Meghan z księciem Harrym oraz książę Karol z Camillą. Dziadkowie siedzą ze starszymi wnukami na ławce, za nimi stoją synowie z żonami. Największą uwagę przykuwa oczywiście uśmiechnięty książę Louis, którego dosyć długo wcale nie pokazywano.

Zdjęcie jest mocno pozowane, jednak rodzinie królewskiej dopisują humory. Najbardziej uśmiechnięci są księżna Kate i jej najmłodszy syn oraz żona księcia Karola. W oczy rzuca się także rosnące podobieństwo księcia George'a do taty oraz księżniczki Charlotte do babci, królowej Elżbiety II. 

Pod spodem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Zwrócono w nich uwagę, że to bardzo rzadki widok oraz że nieczęsto na jednym zdjęciu jest trzech przyszłych królów. Komplementy posypały się także pod adresem poszczególnych osób:

Księżna Kate jest najpiękniejsza.
Spójrzcie tylko na rękę Harry'ego. Jak uroczo obejmuje Meghan! - zachwycają się.

Oczywiście posypały się także życzenia urodzinowe dla solenizanta.

Książę Louis

Najmłodszy członek rodziny królewskiej przyszedł na świat w kwietniu. Kate bardzo chroni prywatność syna, a do mediów trafiło zaledwie kilka jego zdjęć. Niedawno opublikowano jedno z nich, na którym znajduje się księżna Kate z synem oraz książę Karol. Możecie zobaczyć je TUTAJ.

AW