Asystentka Meghan Markle odeszła z pracy. Nie wytrzymała humorów księżnej? "Co Meghan zechce, to dostaje"

Meghan Markle straciła swoją najbliższą asystentkę. Pałac Buckingham nie wydał jeszcze oświadczenia w tej sprawie, ale nieoficjalnie mówi się, że to przez humory księżnej Sussex.

Jak donoszą zagraniczne media, personalna asystentka Meghan Markle, Melissa, niespodziewanie zrezygnowała z pracy dla księżnej Sussex. Takiego ruchu z jej strony nikt się nie spodziewał. 

Asystentka Meghan Markle - kim była? 

Melissa odegrała niezwykle istotną rolę w życiu Meghan. Współpraca obu pań rozpoczęła się jeszcze przed ślubem Markle z księciem Harrym. Melissa wspierała wówczas Meghan w najtrudniejszy momentach. Zwłaszcza, gdy światło dzienne ujrzały tajemnice dotyczące ojca przyszłej księżnej, a nad rodziną królewską zawisły czarne chmury. 

To właśnie z tego powodu informacja o nagłym odejściu Melissy z pracy zszokowała cały Pałac Buckingham z Elżbietą II na czele. Rodzina królewska była wcześniej bardzo zadowolona z pracy, jaką dla Meghan wykonywała Melissa. 

Na tę chwilę nie wiadomo, dlaczego Melissa postanowiła odejść od Meghan, gdyż pałac odmówił komentarza w tej sprawie. Zagraniczne media donoszą jednak, iż wina może leżeć po stronie żony księcia Harry'ego. Chodzą bowiem plotki, że księżna Sussex była bardzo rozpieszczona. Królewski biograf, Robert Jobson, w swojej najnowszej książce pisał: 

Co Meghan zechce, to dostaje.

Pikanterii dodaje także wypowiedź byłej asystentki Meghan, Giny Nelthorpe-Cowne, która określiła ją, jako bardzo zdeterminowaną, by odnieść sukces. To jednak nie wszystko. Wiele kłopotów Melissie mógł sprawiać również Harry. 

Przygotowania Meghan do ślubu były tak bardzo stresujące, że Harry stał się nadąsany i porywczy w stosunku do pracowników - pisze Jobson.

Przypomnijmy, iż Meghan jest obecnie w ciąży. W dalszym ciągu aktywnie wypełnia jednak książęce obowiązki, w których to wcześniej znacząco pomagała jej prywatna asystentka. Czy to oznacza, że już wkrótce Markle poważnie odczuje jej brak? 

DH

Więcej o:
Komentarze (70)
Asystentka Meghan Markle odeszła z pracy. Nie wytrzymała humorów księżnej?
Zaloguj się
 • Gość: cenzor

  Oceniono 47 razy 35

  Na tę chwilę. A na tamtą chwilę?
  Na chwilę obecną i na chwilę nieobecną.
  Na dzień dzisiejszy i dzień wczorajszy.

  Czym jeszcze pismaki zapaskudzicie język polski ?

 • ax75

  Oceniono 27 razy 21

  Skąd wiadomo, że królowa jest zszokowana? Wydała specjalne oświadczenie dla Plotka?

 • Gość: Megan

  Oceniono 47 razy 21

  Megan udaje ważną księżna ma humory i kaprysy ojijoj a i tak stoi na innym balkonie niż królowa i Kate i siedzi w przed ostatnim rzędzie musi jakoś nadrabiać fochami że nie jest ważna tylko że jest żona drugiego księcia i każdy na nią patrzy jak na feministke uwowszona wiecznie na harym

 • rikol

  Oceniono 52 razy 18

  Odeszła nie jedna osoba, ale 3, w ciagu kilku miesięcy. Z powodu zachowania Meghan.

 • spyderman2

  Oceniono 22 razy 16

  kaczor nie jest królem a żyje lepiej niż tam w pałacu. ochrona kilku osobowa, luksusowe NIEMIECKIE limuzyny, lekarz bez kolejek, ordynator podaje kule i wierny sodomita płaszczak do wspólnego wieczornego rodeo aby rozładować pederastyczne emocje

 • claudiusz

  Oceniono 59 razy 15

  Meghan ma paskudny charakter,pamietam jej poczynania gdy byla jeszcze aktorka w USA....to dopiero poczatek...bedzie wiecej afer zwiazanych z ta meghan..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX