Księżna Kate niczym królowa! Cały świat zachwyca się jej wyglądem. Uwagę zwraca jej biżuteria. Jeden element to ogromne wyróżnienie

Księżna Kate zrobiła ogromne wrażenie na wszystkich, kiedy pojawiła się na obiedzie w Buckingham Palace. Wyglądała jak prawdziwa królowa! Spójrzcie tylko na zdjęcia.

Księżna Kate powróciła do swoich obowiązków. Media na całym świecie zachwycają się jej ostatnim wyjściem. Żona księcia Williama pojawiła się na specjalnie zorganizowanym bankiecie w Buckingham Palace na cześć pary królewskiej z Holandii. 

Księżna Kate wyglądała niczym prawdziwa królowa. Wszystko za sprawą sukni domu mody Alexander McQueen. Ale to nie wszystko. Stylizację uzupełniała piękna biżuteria - błyszcząca tiara (która należała kiedyś do Diany) oraz bogato zdobiony naszyjnik.

Wyjątkowa biżuteria księżnej Kate

Być może patrząc na całość stylizacji, nie zwrócicie uwagi na broszkę, którą miała na sobie księżna Kate. Elegancki dodatek na żółtej wstążce ma wyjątkowe znaczenie. To Royal Family Order - specjalne odznaczenie, które wręcza sama królowa. Kate otrzymała ją od babci męża jako wyraz wdzięczności za wszystko, co robiła dla rodziny królewskiej. Ależ wyróżnienie! 

Broszka księżnej Kate od królowej Elżbiety IIBroszka księżnej Kate od królowej Elżbiety II John Stillwell / *John Stillwell/Press Association/East News

KSIĘŻNA KATE: ZOBACZ ZDJĘCIA. WYGLĄDAŁA JAK KRÓLOWA! >>>>>

Księżna Kate jeszcze mocniej schudła?

Niektóre media rozpisują się o "przeraźliwie chudej" sylwetce księżnej Kate. Faktycznie, patrząc na najnowsze zdjęcia aż trudno uwierzyć, że jeszcze kilka miesięcy temu była w ciąży. Rzeczywiście jest za chuda? Jakie jest Wasze zdanie?

JT

Zobacz wideo