Książę William i Kate pojechali znowu na wakacje. Bawili się w super luksusowej rezydencji - robi wrażenie

Książę William i księżna Kate wybrali się na urlop razem z dziećmi. Wolne dni spędzili w luksusach, o jakich wielu z nas może tylko pomarzyć.

Książę William i księżna Kate wcześniej byli na ekskluzywnym wyjeździe w Mustique na Karaibach bez dzieci. Teraz pojechali na wakacje z pociechami do swojej wiejskiej posiadłości w Norfolk, Anmer Hall. 

Książę William i księżna Kate mają luksusową willę na wsi

William i Kate dostali w prezencie od królowej zabytkową willę z XVIII wieku! To 10-pokojowa rezydencja otoczona dużym terenem zielonym. To miał być tylko ich dom na wsi, ale rodzina tam zamieszkała w 2015 roku po narodzinach księżniczki Charlotte. Kate uwielbia tamtą okolicę i chętnie spędza tam czas.

Teraz posiadłość jest wyposażona w takie luksusy jak basen i prywatny kort do tenisa.

Wiekowy budynek przeszedł remont, który kosztował kilka milionów funtów. W tym czasie para książęca zbudowała sobie nowy kort tenisowy, nieco bardziej oddalony od domu oraz małą szklarnię i nową kuchnię - donosi portal ''The Week''.

''Daily mail'' pisał, że sama kuchnia kosztowała 38 tysięcy funtów, czyli blisko 184 tysiące złotych. Do tego posiadłość została obsadzona nowymi drzewami, by chronić prywatność rodziny królewskiej.

Wiejska posiadłość księcia Williama i księżnej KateWiejska posiadłość księcia Williama i księżnej Kate fot. Richard Humphrey, CC BY-SA 2.0, Wikipedia

Posiadłość jest w dodatku strzeżona, a goście dokładnie sprawdzani. Nic dziwnego, budynek stoi na uboczu, a okolica jest bardzo spokojna. W tym miejscu obowiązuje nawet ograniczenie ruchu lotniczego.

Kate lubi tam hodować kurczaki. Do tego trójka jej dzieci spędza czas z cocker spanielem o imieniu Lupo i chomikiem Marvinem. Książę William i księżna Kate uważają, że to idealne miejsce na spędzanie szkolnych wakacji z dzieciakami i trudno nam się z nimi nie zgodzić. Kto nie chciałby być na ich miejscu?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

JAB