"Rolnik szuka żony". Małgosia i Paweł urządzili poprawiny. Panna młoda pokazała drugą suknię. Fani skrytykowali Pawła: Wygląda jak pajac!

"Rolnik szuka żony". Małgosia i Paweł urządzili poprawiny wesela. Państwo młodzi zaprezentowali swoje stylizacje, a fani skrytykowali garnitur Pawła.

"Rolnik szuka żony". Małgosia i Paweł w piątek powiedzieli sobie sakramentalne "tak". W ceremonii wzięła udział Marta Manowska, która pochwaliła się zdjęciami i nagraniami ze ślubu na swoim Instagramie.

Szczęśliwa, wzruszona życzę Wam pięknego życia! [...] Miłość jest blisko nas wszystkich. Składacie życzenia? - napisała prowadząca show.

Specjalnie na tę okazję Małgosia wybrała obcisłą, koronkową suknię, która podkreśliła jej ciążowy brzuszek.

Małgosia i Paweł urządzili poprawiny

Tymczasem w sobotę świeżo upieczeni małżonkowie zorganizowali poprawiny, na którym bawili się z rodziną i najbliższymi przyjaciółmi.

Z mężusiem - napisała pod zdjęciem.

Tym samym Małgosia pokazała swoją drugą, poprawinową suknię. Kreacja jest dopasowana, koronkowa i podobnie, jak ślubna, także podkreśliła ciążowe krągłości. Co ciekawe, sporo komentarzy internautów nawiązywało do stroju Pawła. Fani skrytykowali jego stylizację. Rolnik wybrał bowiem oryginalny czarny garnitur z nietypowymi, białymi grafikami.

Widać że facet lubi zwracać na siebie uwagę, wygląda jak pajac! - napisał jeden z internautów.

Niektórzy zgodzili się z powyższym komentarzem i napisali, że taki ekstrawagancki garnitur nie pasował do okazji, a przede wszystkim do sukni Małgosi.

Małgosia taka elegancka, a Paweł... Zaburzył wszystko... - napisał ktoś inny.

Małgosia i Paweł urządzili poprawiny ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

A Wam jak się podobają ich stylizacje?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Zobacz wideo

KS

Więcej o: