Meghan Markle podczas pierwszego samotnego wyjścia. Założyła bardzo obcisłą i drogą sukienkę. Wyglądała obłędnie!

Meghan Markle wzięła udział w otwarciu wystawy "Oceania" w Royal Academy of Arts. Po raz pierwszy nie towarzyszył jej ani książę Harry, ani królowa Elżbieta. Księżna Sussex zaprezentowała się w obłędnej kreacji!

25 września Meghan Markle wybrała się na otwarcie wystawy "Oceania" w Royal Academy of Arts. Było jej to pierwsze wyjście, na którym była zupełnie sama - ani królowa, ani książę Harry nie towarzyszyli jej tego dnia.

Podczas poprzedniego wyjścia Meghan Markle założyła kreację, która nie uciszyła jej plotek o ciąży. Według zagranicznych mediów, baskinka miała ukryć jej większy brzuszek. Ale nic bardziej mylnego. Tym razem księżna Sussex postawiła na bardzo obcisłą kreację, która wyeksponowała jej szczupłą sylwetkę. Żadnego ciążowego brzuszka tu nie widać. 

MEGHAN MARKLE: ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>>>>>>>

Czarna, obcisła sukienka od Givenchy sięgała Meghan za kolano. Długie rękawy, subtelne rozcięcie i ozdobny pasek nadały jej powabu i kobiecej elegancji. Kreacja do tanich nie należy. Jest warta około 11 tysięcy złotych. Cały look księżna uzupełniła małą torebką, czarnymi szpilkami i kryształowymi kolczykami.

Prawda, że wyglądała przepięknie? 

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.