Wiatr zniszczył fryzurę Meghan Markle. Obok był książę Harry i uratował sytuację. Ależ to urocze!

Najnowsze wideo z Meghan Markle i księciem Harry'm stało się hitem sieci. Książę w uroczy sposób pomógł żonie okiełznać fryzurę, gdy ta została zniszczona przez wiatr.

Meghan Markle znana jest ze swojego doskonałego i nieskazitelnego stylu. Tym razem jednak księżna przegrała z...wiatrem. Silny podmuch rozwiał jej idealnie ułożone włosy. Na szczęście z odsieczą przybył książę Harry.

Książę Harry poprawia włosy Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry kilka dni temu wzięli udział w akcji promocyjnej książki kucharskiej wydawanej przez Hubb Community Kitchen. Była to akcja charytatywna, ponieważ cały dochód ze sprzedaży książek zostanie przekazany na walkę o prawa kobiet. 

Podczas tego wydarzenia Meghan Markle miała rozpuszczone i delikatnie wymodelowane włosy. Księżna Sussex z pewnością pożałowała, że nie zdecydowała się jednak na kok, ponieważ silny podmuch wiatru, zniszczył jej fryzurę. Obok stał książę Harry, który postanowił pomóc zaskoczonej żonie i... delikatnie przygładził jej włosy. 

To urocze zachowanie zostało nagrane. Zobaczcie sami:

 

To kolejny słodki gest ze strony Harry'ego, który nie boi się łamać królewskiego protokołu i publicznie okazuje czułość żonie. Wcześniej podczas tego samego spotkania, kiedy Meghan rozmawiała z kobietami, oparł na chwilę brodę na ramieniu żony. 

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.