Andrzej Sołtysik wyśmiał Angelikę Muchę w "DD TVN". Patrycja Kazadi próbowała ratować sytuację

W studiu "Dzień dobry TVN" zebrały się gwiazdy, by powiedzieć o swoich idolach. Nie zabrakło wiernej fanki Justina Biebera, Angeliki Muchy. Andrzej Sołtysik był chyba rozbawiony jej wyborem.

Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska poprowadzili rozmowę z gwiazdami na temat ich idoli. Na kanapach "Dzień dobry TVN" zasiadł Tomasz Raczek, Patrycja Kazadi oraz Littlemooonster96, czyli Angelika Mucha.

Andrzej Sołtysik dogryzł Littlemooonster96

Niemal każdy wie, że Mucha ma szaleńczą obsesję na punkcie kanadyjskiego wokalisty, Justina Biebera. Kiedy tylko może, podkreśla, jak wielką jest jego fanką. Jak twierdzi, udało jej się dwa razy spotkać swoją sympatię. Wielokrotnie śledziła też go na ulicach Los Angeles. Jej miłość do idola często stawała się powodem żartów i powstawały na ten temat nawet memy. Wygląda na to, że Sołtysik również jest tym rozbawiony.

Angelika to jest blogerka i jej idolem jest Justin Bieber - zapowiedział dziennikarz.
Dokładnie - potwierdziła.
No trudno - skwitował Sołtysik i zaczął się śmiać.

Sytuację próbowała ratować Kazadi, która dopytywała, dlaczego "trudno". Rozbawiony dziennikarz przeprosił i zaczął natychmiast rozmawiać z piosenkarką.

Reakcja Sołtysika mogła zaboleć Muchę? Patrząc na to, że jej miłość do Biebera, jak powiedziała Kalczyńska, praktycznie stała się jej znakiem rozpoznawczym wydaje nam się, że tak. Wy też z taką obsesją obserwujecie każdy krok swojego idola?

MT

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.