Są wyniki sekcji zwłok Dolores O'Riordan. Wokalistka The Cranberries utonęła w wannie

Dolores O'Riordan zmarła ponad pół roku temu. Jednak dopiero teraz światło dzienne ujrzały ostateczne wyniki sekcji zwłok artystki. Koroner nie ma wątpliwości - Dolores O'Riordan utonęła będąc pod wpływem alkoholu - donosi BBC.

Dolores O'Riordan - wokalistka zespołu The Cranberries zmarła 15 stycznia 2018 roku. Artystka miała 46 lat, a jej ciało znaleziono w hotelowym pokoju w Londynie. Dopiero teraz do oficjalnej wiadomości podane zostały wyniki sekcji zwłok. 

Dolores O'Riordan utonęła w wannie

Według raportu koronera Dolores O'Riordan zmarła wskutek utonięcia w hotelowej wannie - donosi BBC News. Badania wykazały, że przed śmiercią artystka była w stanie upojenia alkoholowego

Sekcja zwłok udowodniła również, że nie było to morderstwo, a śmierć Dolores O'Riordan nastąpiła bez udziału osób trzecich. 

Śledczy wcześniej podejrzewali samobójstwo

Nie wiadomo, czy był to nieszczęśliwy wypadek, czy samobójstwo. O tym, że Dolores O'Riordan mogła popełnić samobójstwo zagraniczne media donosiły już wcześniej. Artystka przez wiele lat cierpiała na depresję. 

Dolores próbowała przedawkować leki w 2013 roku – mówiła wówczas, że cierpi na depresję i załamanie psychiczne po tym, jak zdiagnozowano u niej chorobę afektywną dwubiegunową. Uważała, że niektóre z jej dolegliwości wynikają z faktu, iż w dzieciństwie była molestowana - podało TMZ.

AG