Natalia Siwiec urządziła córeczce przyjęcie jak z bajki. Tak Mia świętowała swój roczek. Prezenty? Dostała ich mnóstwo. I to jakie!

Córeczka Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego skończyła roczek. Z tej okazji rodzice zorganizowali jej przyjęcie urodzinowe.

Rok temu Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski zostali szczęśliwymi rodzicami. Na świat przyszła ich córeczka Mia. Modelka regularnie podkreślała, że dziecko stało się całym ich światem.

Najpiękniejszy rok naszego życia za nami, a to dopiero początek... Kochamy cię Bibiśku - życzymy zdrowia, odwagi i tego byś zawsze była dobrym i szczęśliwym człowiekiem - napisała z okazji urodzin Mii.
 

Przyjęcie urodzinowe Mii

Z okazji pierwszych urodzin Mii, Natalia i Mariusz zorganizowali dziewczynce przyjęcie. Modelka pochwaliła się nagraniami z imprezy na swoim Instastory. Nie zabrakło kolorowych balonów, słodkości, prezentów i oczywiście najbliższych członków rodziny.

Wszystko wskazuje na to, że solenizantka bawiła się znakomicie. Z jej buzi nie znikał uśmiech! I nic w tym dziwnego. Mia dostała mnóstwo prezentów. Nie zabrakło klocków, gumowej krówki i jednorożca, na których dziewczynka będzie mogła siedzieć.

Fani są zachwyceni zdjęciami, co możemy przeczytać w komentarzach:

Mia jak księżniczka, pięknie!
Ale piękne dziewczyny! Mia miała cudowne przyjęcie!
Wszystkiego dobrego dla Mii!

My także dołączamy się do życzeń!

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.