Natalia Siwiec odpowiedziała na MEGA chamski komentarz o swojej córce. Nic dziwnego. Oburzyłby każdą matkę

Natalia Siwiec to mama prawie rocznej Mii. Dziewczynka została zaatakowana na Instagramie gwiazdy przez hejtera. Modelka nie pozostała obojętna na niesmaczny komentarz.

Natalia Siwiec jakiś czas temu zdecydowała, że będzie pokazywać córkę w mediach społecznościowych. Mia na początku tego roku oficjalnie zadebiutowała na rodzinnych wakacjach w Meksyku. Od tego momentu modelka chętnie dzieli się zdjęciami dziewczynki m.in. na Instagramie. Jak tłumaczy Siwiec, to dla niej naturalny krok. Nie chce i nie ma zamiaru ukrywać córki, która jest przecież częścią jej życia.

Córka Natalii Siwiec zaatakowana przez hejtera

Nie oznacza to, że Miss Euro 2012 jest nieodpowiedzialna. Wręcz przeciwnie, pokazała właśnie, że potrafi ochronić córkę przed hejterami. Dziewczynka zupełnie bezzasadnie stała się ofiarą jednego z nich. Pod nowym zdjęciem modelki pojawił się bardzo chamski wpis. 

Klara Lewandowska jest dużo ładniejsza od twojej córki. Sorry Natalia - mogliśmy przeczytać w niesmacznym komentarzu. 

 

Przepychanka na Instagramie Natalii Siwiec

Tekst został już usunięty z profilu modelki. Co ciekawe, nie zrobiła tego sama Natalia. Jego autor poczuł się widocznie na tyle dotknięty odpowiedzią celebrytki, że sam postanowił schować głowę w piasek. 

Masakra, chyba tego nie przeżyję! Idę się zabić - odparła atak Natalia Siwiec.

Natalia Siwiec odpowiada hejterowiNatalia Siwiec odpowiada hejterowi Instagram/nataliasiwiec.official

W dyskusji poparło ją wielu fanów. Nikt nie ma wątpliwości, że taki wpis oburzyłby każdego rodzica. 

Każda matka ma w d*pie to, czy ci się podoba jej dziecko, czy nie. Dla matki jej dziecko będzie zawsze najpiękniejsze i najlepsze - zaznaczył jeden z komentujących. 

Mia jest pięknym dzieckiem. Każde dziecko jest cudowne. Tylko ty coś masz nie tak z głową - piszą obserwatorzy Siwiec do hejtera. 

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, kiedy Miss Euro 2012 staje w obronie córki. Niedawno jeden z obserwatorów zarzucił jej, że retuszuje twarz Mii. Natalia Siwiec nie kryła zdenerwowania.

Natalia Siwiec w drugiej ciąży?

Córka Natalii Siwiec i Mariusza Raduszewskiego za chwilę skończy roczek. To dlatego media zaczęły spekulować o drugiej ciąży Natalii Siwiec. W rozmowie z Party.pl modelka przyznała, że rzeczywiście doskonale czuje się w nowej roli i czasami rozmawia z mężem o powiększeniu rodziny. Decyzja jednak jeszcze nie zapadła. 

BK