Siwiec kupuje Mii to, co najlepsze. Pokochała tę firmę! Urocze kocyki, kokony i poduszki Tiny Star kupicie u nas. Nie kosztują fortuny

Spodziewasz się dziecka? Już teraz warto pomyśleć o skompletowaniu pięknej wyprawki dla niego! Zobacz nasz przegląd i zastanów się, czego potrzebujesz dla swojego niemowlęcia.

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera https://www.instagram.com/nataliasiwiec.official/

Jesteś w ciąży i już niedługo przyjdzie na świat twoje upragnione maleństwo? To idealny moment, żebyś pomyślała o wyprawce dla niego. Zamiast spędzać czas na poszukiwaniach odpowiednich rzeczy do wyposażenia pokoju dziecięcego, a w szczególności łóżeczka, możesz to wszystko zamówić przez internet! Przygotowałyśmy dla ciebie przegląd najpotrzebniejszych akcesoriów, które umilą dziecku pierwsze miesiące na świecie. Wśród nich znajdziesz kokony niemowlęce zapewniające bezpieczny sen twojemu noworodkowi, miłe w dotyku kocyki, poduszki do karmienia, a nawet przenośny zestaw do przewijania maluszka. 

Natalia Siwiec przed narodzinami swojej córki też skompletowała piękną wyprawkę, a wśród niej znalazła się gwiezdna girlanda Rosy Puffs od Tiny Star. Tej samej marki akcesoria dla dzieci znajdziecie poniżej. Warto zwrócić na nie uwagę ponieważ zostały stworzone, żeby zapewnić komfort i bezpieczeństwo dzieci, mają piękne wzory i kolory, a przede wszystkim naprawdę spełnią twoje oczekiwania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.