"Jaka to melodia?". Janowski straci posadę? Jego żona jest rozczarowana: Są planowane zmiany. Kurski zarzuca im kłamstwo

W mediach pojawiła się informacja, że Robert Janowski odejdzie z "Jaka to melodia?". Jak przyznał, on nie ma pojęcia o co chodzi, teraz jego żona zabrała głos w sprawie.

Robert Janowski straci pracę w "Jaka to melodia?"? Takie głosy po raz kolejny pojawiły się w mediach. Dziennikarz skomentował wczoraj sprawę na swoim Facebooku, a teraz głos zabrała jego menedżerka i żona, Monika Janowska. 

ZOBACZ:  TVP ma nowy pomysł na "Jaka to melodia?". Są kandydatki na miejsce Roberta Janowskiego. Zabrał głos

TVP planuje ponoć zmiany w programie, a to może oznaczać, że Robert Janowski przestanie być prowadzącym "Jaka to melodia?". Stacja chce postawić na młodego widza. Wszystko związane jest ze zmianą współproducenta show. Teraz będzie to Grupa ZPR Media, która ma zająć miejsce firmy Media Corporation. Żona Janowskiego w rozmowie z WP Teleshow potwierdza jego słowa, że nikt się z nimi nie kontaktował w tej sprawie.

Do tej pory TVP nie zadzwoniła ani do Roberta, ani do Media Corporation. Uważam, że to przykre. Po 20 latach powinna być między nami płynna komunikacja. Wiem, że są planowane zmiany w formule - począwszy od scenografii przez reżyserię, skończywszy na prowadzącym. Choć na razie nikt do nas oficjalnie nie zadzwonił - powiedziała.

Komentarz Roberta JanowskiegoKomentarz Roberta Janowskiego Screen z Facebook.com/ robert.janowski.7

Janowska jest zawiedziona. Uważa, że komunikacja między nią a TVP i firmą producencką jest chaotyczna. Stąd do mediów przedostały się zadziwiające informacje, o których ona i jej małżonek nie bardzo mają pojęcie. 

Jest zdezorientowanie. Nikt nie zaproponował Robertowi ewentualnej współpracy przy zmianach. Panuje dezinformacja i smutek, jeśli te zmiany, o których my wiemy z mediów, są prawdziwe. Podobno TVP chce postawić na młodego widza i przeformatować program pod niego. Ale co z tym widzem stałym, który jest od 20 lat? - mówi.

Jacek Kurski komentuje sprawę "Jaka to melodia?"

Również Jacek Kurski, szef TVP odniósł się do sytuacji Janowskiego. W rozmowie z portalem Wirtualnemedia wyraził swoje zdanie. Twierdzi, że o wszystkim rozmawiał z jeszcze obecnym prowadzącym program, a także, że zaproponował mu współpracę.

Jest to format ("Name That Tune" - przyp. red.) będący w dyspozycji TVP, a nie MC. Nowości na nowy sezon, w tym również w istniejących formatach, są niespodzianką każdej ramówki, nie zdradzamy ich wcześniej. Chcemy, aby Robert Janowski był prowadzącym do końca umowy z MC, a nawet dłużej, o ile uzgodnimy warunki współpracy i odnowienia formuły - tłumaczył.

Robert JanowskiRobert Janowski KAPIF.pl

Dodał, że program faktycznie ma być nieco zmieniony, ale o wszystkich planach Janowski był informowany. 

Bo formuła wymaga pewnego odświeżenia, co wynika z wszelkich danych i wykresów. Te informacje przekazałem panu Janowskiemu i osobiście zaprosiłem go do kontynuowania prowadzenia programu. Nie mam jednak zwyczaju prowadzenia negocjacji za pośrednictwem mediów i nie będę tolerował, a tym bardziej ulegał próbie wytwarzania niepotrzebnej psychozy tam, gdzie potrzebne jest profesjonalne zarządzanie kwestią korekty formatu, tak by dostarczać naszym widzom ofertę jeszcze lepszej jakości - dodaje.

Robert Janowski i TVP

To już drugi raz, kiedy pojawiają się informacje o tym, że Robert Janowski straci pracę w TVP. Po raz pierwszy takie plotki pojawiły się rok temu, o wszystkim dowiedział się z mediów. Wtedy miał go zastąpić Rafał Brzozowski.

O sprawie sprzed roku możecie przeczytać tutaj: Robert Janowski o utracie pracy dowiedział się z mediów! "Żal". Ale... "Jaka to melodia?" nie znika. TVP: Efekty zmian jesienią

MT

Więcej o:
Komentarze (32)
Robert Janowski odejdzie z "Jaka to melodia?"? Jego żona komentuje sprawę
Zaloguj się
 • ziarnoo

  Oceniono 19 razy 15

  Program przejdzie w najbliższym czasie poważną metamorfozę. Kierunek zmian najlepiej wskazuje nowa nazwa: `` JAKA TO MODLITWA ? ``

 • Gość: Lolo

  Oceniono 11 razy 9

  Młoda żona wprowadza zmiany panie kurski?

 • nazwa.niepoprawna

  Oceniono 10 razy 8

  Wisi mi to kalafiorem. TVPiS do zaorania.

  A jak tam brukselska asystentka prezesa Kurskiego?

 • EWA kalina

  Oceniono 6 razy 6

  Trzeba będzie znów futerko skombinować, bo jak żyć?

 • Jerzy Jerzykowski

  Oceniono 20 razy 6

  Żona Janowskiego jest bardzo znana, nawet w USA. Widziałem jej zdjęcie opublikowane przez policję w USA. Była najładniejszą złodziejką w całym areszcie!

 • Gość: anna

  Oceniono 5 razy 5

  Starczy nie na nim świat się kończy.Od paru lat Janowski zaczął się nieciekawie zachowywać w trakcie programu,głupie śmiechy ,hihi.komentarze. Przestałam oglądać.Poza tym gdzie biedak tyle zarobi ???Normalny Kowalskie choćby padł to mu nie dorówna.Przynajmniej kolejny program padnie dzięki dobrej,nowej zmianie....Nikt mu nie obiecywał dożywotniej posady.Życie i krzyżyk na drogę.

 • remo29

  Oceniono 5 razy 5

  Ja tam Kurskiemu wierzę, on zawsze mówi prawdę, nigdy nie kłamie, tym bardziej, że prawie wcale nie padało.

 • Gość: elwa

  Oceniono 5 razy 5

  "dobra zmiana" załatwia wszystko po swojemu, tak samo zrobią jak z "Lato z radiem". Jak nic pasują tu słowa W. Młynarskiego: "co by tu spieprzyć panowie?"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX