Doda znów nawiązała do konfliktu z TVN-em. Na koncercie pokazała im środkowy palec. "To jest właśnie taka niezależna telewizja"

Doda znów nawiązała do swojego konfliktu ze stacją TVN. Przypomniała o tym podczas jednego z ostatnich koncertów.

Doda od kilku lat nie ma najlepszych stosunków z TVN-em. Piosenkarka, która nie boi się mówić tego, co myśli, wielokrotnie podkreślała, że stacja ją blokuje, czy wycina ze swoich materiałów.

Doda o konflikcie z TVN

Podczas ostatniego koncertu w Murowanej Goślinie przed wykonaniem utworu "Znak pokoju" znów nawiązała do swoich relacji ze stacją.

Dzięki głosom publiczności 12 lat temu zdobyliśmy Słowika Publiczności na festiwalu w Sopocie. Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy na nas głosowali. No i serdecznie pragnę zaśpiewać ten utwór, ponieważ jest jubileusz wszystkich zwycięzców Słowika w TVN-ie, ale mnie tam nie zobaczycie, bo mam bana. To jest właśnie taka niezależna telewizja - powiedziała ze sceny, pokazując jednocześnie środkowy palec.
 

Konflikt Dody z TVN

Konflikt ze stacją TVN najprawdopodobniej rozpoczął się ponad 3 lata temu. Wszystko zaczęło się od serii materiałów o piosenkarce w programie "Na językach", który prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Żartowano w nim z wypadku Dody, często mówiono także o nieślubnej córce ojca wokalistki. Po tym nadeszła pamiętna impreza "Niegrzeczni 2014", na której doszło ponoć do bójki między paniami.

Według dziennikarki to Doda napadła na nią w łazience i pobiła. Natomiast piosenkarka opowiadała, że nie doszło do użycia siły. Na miejscu pojawiła się policja, jednak żadna z celebrytek nie miała żadnych obrażeń. Incydent trafił do sądu. W 2016 roku zapadł wyrok w tej sprawie. Doda została uniewinniona ze względu na "niską szkodliwość społeczną". Sąd uznał, że "spryskanie wodą z pistoletu-zabawki" nie było szczególnym naruszeniem nietykalności.

MT

Więcej o:
Komentarze (84)
Doda znów nawiązała do konfliktu z TVN-em. Na koncercie pokazała im wulgarny gest
Zaloguj się
 • pis-klamie-inni-tez

  Oceniono 114 razy 80

  Przecież to bardzo dobrze swiadczy o TVN że nie chce u siebie Dody ;-)

 • Gość: pi

  Oceniono 66 razy 46

  no tak jak stacja telewizyjna chcialaby promowac ''artystke''z zarzutami prokuratorskimi,podejrzewam,ze w zadnej stacji juz jej nie zobaczymy

 • Gość: Niefanka

  Oceniono 49 razy 37

  Myślę, że to raczej chodzi o zarzuty prokuratorskie dla tej pani i to z całkiem innego powodu. Dziwię się, że w ogóle ktoś ją puszcza, ja jej już dawno podziękowałam :)

 • mirarob

  Oceniono 57 razy 35

  jaka gwiazda, taki styl

 • Gość: mor

  Oceniono 37 razy 21

  prymitywizm, chamstwo i prostactwo z tej pani wychodzi - zna tylko rynsztokowy język i rynsztokowe gesty - kto by ją chciał w swojej stacji (poza świętojebliwą tv pisowską , choć tym językiem niezbyt wpisuje się w ich trendy ;)) )

 • wiarus25

  Oceniono 29 razy 17

  Tłumok z prostackiej rodziny.

 • Gość: Maria

  Oceniono 27 razy 15

  Ale ją to boli ten TVN ? A niby zmieniła się wydoroślałam , pokazała klasę jak zachowuje się dorosła osoba

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX