Książę Karol nie jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego? Media od lat powtarzają tę plotkę

Kto jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego? Od lat media doszukują się podobieństwa księcia do kochanka Diany, Jamesa Hewitta. Czy to on jest tatą Harry'ego?

Rodzina królewska niezmiennie wzbudza silne emocje. Zwłaszcza, kiedy na wierzch wychodzą kolejne spekulacje na ich temat. Od lat krążą plotki dotyczące księżnej Diany i jej romansu z oficerem Jamesem Hewitt. Mówi się, że to właśnie on jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego!

Kto jest biologicznym ojcem księcia Harry'ego?

Diana i Hewitt mieli romans przez 5 lat. W rozmowie z Eleanor Herman w jej książce "Królowie i ich kochankowie. 900 lat intryg, namiętności i pasjonującej polityki". mężczyzna powiedział, że księżna oczekiwała od niego nieustannego potwierdzania uczuć:

Wymagała nieustannego zajmowania się sobą i potwierdzania własnej wartości. Dziesięć minut po moim wyjściu, po godzinach, które niemal całkowicie spędziliśmy w łóżku, telefonowała do mnie, abym jej powiedział, że ją kocham. Dzwoniła pięć, sześć, dziesięć razy w ciągu dnia i chciała słyszeć ode mnie wciąż to samo - powiedział James

Kiedy ich romans się zakończył, dla Hewitta był to koniec świata. James chciał nawet popełnić samobójstwo. Z czasem media przestały spekulować o ich romansie. Jednak po latach, zaczęto dostrzegać podobieństwo między kochankiem Diany a księciem Harrym! Plotki podsycał też fakt, że kochankowie spotykali się 18 miesięcy przed narodzinami Harry'ego.

W końcu przed dziesięcioma laty, "News of The World" doprowadzili do badań DNA. Pobrali wówczas próbkę materiału genetycznego od Jamesa i włos z głowy księcia Harry'ego. Wtedy okazało się, że James nie jest ojcem księcia. 

To jednak wciąż nie uciszyło podejrzeń dotyczących tego, kto jest biologicznym ojcem księcia.

A Ty widzisz podobieństwo Harry'ego do Jamesa?

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.