Paweł Kukiz opublikował zdjęcia ze ślubu córki. Nie ukrywa swojego wzruszenia: "Niech Bóg błogosławi"

Paweł Kukiz w sobotę wydał swoją najstarszą córkę za mąż. Teraz pochwalił się zdjęciami ze ślubu Julii i dodał wzruszający wpis.

Paweł Kukiz w zeszły weekend bawił się w Namysłowie na ślubie swojej najstarszej córki, Julii. Nie jest tajemnicą, że dzieci są oczkiem w głowie polityka, dlatego nic dziwnego, że postanowił na Facebooku umieścić osobisty wpis.

Zobacz też: Córka Pawła Kukiza wzięła ślub! Miała przepiękną suknię. A bukiet złapała jej młodsza siostra

Paweł Kukiz o ślubie córki

Dla Pawła Kukiza było to ogromne przeżycie. Jako ojciec trzech córek: 27-letniej Julii, 23-letniej Poli i 18-letniej Hani cieszy się z tego, że do jego rodziny dołączył zięć, którego nazwał "synem".

I co ja mam napisać? Tylko jedno - niech Wam Bóg błogosławi, kochane Dzieci! Bądźcie zawsze tak szczęśliwe jak ja w dzień Waszego ślubu! P.S. No i w końcu mam Syna!!! Ale nie pokażę! - napisał na Facebooku.

Dodał także kilka zdjęć z uroczystości. Widzimy na nich m.in. jak prowadzi Julię do ołtarza. Znalazły się tam także ujęcia z młodszymi córkami oraz z żoną, Małgorzatą.

Internautów wzruszyły jego słowa. Pod spodem zostawili wiele komentarzy:

Myślę, że 'No i w końcu mam Syna' to najlepsze słowa, jakie może zięć usłyszeć od teścia.
Pięknie... Gratulacje dla dumnego taty.
Coś pięknego. Pozazdrościć uczuć - piszą.

Julia Kukiz wzięła ślub

Jak widać ślub Julii był bardzo ważny dla całej rodziny. To dzięki relacjom na Instagramie jej sióstr mogliśmy zobaczyć, jak wyglądała w tym dniu oraz co się działo na weselu. Pojawiła się także relacja z wieczoru panieńskiego, który odbył się na początku czerwca. Dziewczyny spędziły go w SPA.

Prawda, że Julia wyglądała przepięknie?

AW

Więcej o:
Copyright © Agora SA