Julia Pietrucha pochwaliła się pierwszym zdjęciem z córką. Zdradziła też jej oryginalne imię. "Wywróciła nasz świat do góry nogami"

Julia Pietrucha po raz pierwszy pokazała zdjęcie ze swoją córeczką. Dziewczynka przyszła na świat w drugiej połowie czerwca.

19 czerwca Julia Pietrucha i jej partner, Mateusz Jankowski, zostali szczęśliwymi rodzicami. Po godzinie 2:00 na świat przyszła córeczka pary.

Kochani moi! Chciałabym podzielić się z Wami moim szczęściem, bo zależy mi, abyście dowiedzieli się o tym ode mnie. Jak widać na załączonym obrazku czujemy się wyśmienicie i już nie możemy się doczekać na spotkania z Wami - napisała wtedy.

Julia Pietrucha na zdjęciu z córeczką

Od tamtej pory Julia nie publikowała nic na portalach społecznościowych. Tymczasem gwiazda zrobiła swoim fanom niespodziankę i pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje z córeczką.

Kochani. Z radością chciałabym poinformować Was, że mała Pietruszka jest już wśród nas. Jest cudną, malutką istotą, która mimo swoich niewielkich gabarytów, wywróciła nasz świat do góry nogami - napisała pod zdjęciem.

Ponadto świeżo upieczona mama zdradziła imię swojej pociechy:

Odkąd przybyła, chodzimy w chmurach, choć jak sugeruje jej imię, Gaja, powinna raczej sprowadzać nas na Ziemię;-). Chciałabym skorzystać z okazji tego posta, aby podziękować wspaniałemu personelowi Szpitala Wojewódzkiego w Gdańsku, mojej ginekolog Danucie Kardzis i niezwykłej, spotkanej na sali porodowej położnej Katarzynie Juskowiak, dzięki którym poród był dla mnie przeżyciem spokojnym, pięknym i trochę magicznym. Pozdrawiamy Was ciepło z kaszubskiej ziemi
 

Pod postem pojawiły się setki komentarzy z gratulacjami. Fani nie mogą też wyjść z podziwu, że zaledwie miesiąc po porodzie, Julia wygląda tak pięknie i szczupło.

Jak to zrobiłaś, że miesiąc po porodzie masz taką figurę?
Śliczna dziewczynka, ale nie mogę się napatrzeć na Ciebie!
Wyglądacie ślicznie! Zdrówka dla was!

My także gratulujemy! Ciekawe, czy Gaja pójdzie w ślady mamy i zostanie aktorką lub piosenkarką.

KS