Julia Pietrucha pokazała ciążowe krągłości. "Jeszcze piękniejsza niż zwykle!"

W poniedziałek pojawiła się informacja, że Julia Pietrucha spodziewa się pierwszego dziecka. Teraz pochwaliła się zdjęciem, na którym widać sporych rozmiarów brzuch.

Julia Pietrucha i jej partner spodziewają się pierwszego dziecka. Aktorka pochwaliła się tą nowiną w mediach społecznościowych, dodając zdjęcie z ukochanym i widocznym brzuchem. Teraz znowu pokazała ciążowe krągłości.

Teraz Pietrucha dodała na Facebooku zdjęcie z prób. Przyszła mama zaczęła przygotowania do trasy koncertowej, w którą rusza w marcu. Aktorka ma już całkiem spory brzuch i dziecko pojawi się na świecie w niedalekiej przyszłości. Po minie aktorki widać, że jest szczęśliwa - zarówno z tego, że będzie koncertować, jak i z nowej roli, z którą zmierzy się za kilka miesięcy.

Pod spodem pojawiło się wiele miłych słów pod adresem ciężarnej artystki.

Pięknie pani wygląda!
Z tym brzuszkiem jeszcze piękniejsza niż zwykle.
Pani Julio, pięknie pani wygląda - komplementują internauci.

Fani nie ukrywali, że cieszą się z powodu jej koncertów i zapewnili, że na pewno pojawią się na wydarzeniu w swoim mieście. Poprosili także Pietruchę, żeby nie poszła tylko na zwolnienie lekarskie, bo już mają bilety.

Julio, tylko nie pójdź na zwolnienie jak 99 proc. Matek Polek, bo ja już mam bilety.
Do zobaczenia w Warszawie.
Jeszcze troszkę i się widzimy. Poznań! Będzie się działo podwójnie - piszą.

Wiadomość o ciąży Julii Pietruchy była sporym zaskoczeniem. Artystka na jakiś zniknęła z mediów, kiedy głośno było o jej rozstaniu z mężem, Ianem Dowem. Teraz jest szczęśliwa u boku nowego partnera i jak widać po rozmiarze brzucha, za 2-3 miesiące dołączy do nich wymarzone dziecko.

Naszym zdaniem ciąża jej służy, a waszym?

AW

Więcej o: