Aleksandra Żuraw z ''Top Model'' jest w ciąży. Lekarze mówili, że to niemożliwe: Największe marzenie właśnie się spełnia

Aleksandra Żuraw z 'Top Model'' właśnie przyznała się, że zostanie mamą. To ważna informacja, bo lekarze twierdzili, że najpewniej to się nigdy nie uda.

Aleksnadra Żuraw wielu osobom jest doskonale znana z ''Top Model''. Modelka od czasu udziału w programie przeszła sporą metamorfozę. A teraz okazuje się, że w jej życiu zajdzie dużo większa zmiana !

Aleksandra Żuraw jest w ciąży

Ola Żuraw wrzuciła na swój Instagram zdjęcie z zaokrąglonym brzuszkiem. Widać, że ciąża jest już zaawansowana, a sama mama podkreśla, że jest bardzo szczęśliwa. Szczęście jest tym większe, że celebrytka przez bardzo długi czas myślała, że nie będzie to możliwe.

Tymczasem nosi pod sercem sporego już malucha i obiecała dzielić się wszystkimi nowinami w najbliższych dniach.

Ola podkreśla, że ciąża jednak nie przebiega tak zupełnie gładko. Dziecko nie chce odpowiednio ułożyć się na USG, więc nie wiadomo jeszcze, czy to chłopiec czy dziewczynka. Podobno też nie przepada za wizytami u lekarza i często kopie mamę w newralgiczne miejsca. Ola zmaga się z typowymi dolegliwościami ciężarnych - ma nudności, długie migreny i zdarzają jej się omdlenia.

Charakter zdecydowanie po tacie - podkreśla przyszła mama. Mimo tych wszystkich niedogodności i zmian w wyglądzie Aleksandra Żuraw nie posiada się wręcz z radości:

I pomimo ogromnego lamentu z powodu pierwszego rozstępu, wyglądu wielorybka i zmian w ciele i psychice jestem szczęśliwa, mieszka we mnie najważniejszy człowiek mojego życia stworzony dzięki pięknemu wybuchowi miłości pomiędzy dwojgiem ludzi. Moje największe marzenie właśnie się spełnia - rodzina.

Napisała w wylewnym poście. My ze swojej strony gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

 

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.