Magdalena Boczarska dostanie rekordową sumę za dzień zdjęciowy na planie serialu. Przebije nawet Kożuchowską

Magdalena Boczarska przejęła rolę po Alicji Bachledzie-Curuś w "Pod powierzchnią". Gwieździe zaproponowano atrakcyjne warunki finansowe.

Wiosną przyszłego roku na antenie stacji TVN zostanie wyemitowany serial "Pod powierzchnią". Jeszcze niedawno podano informację, że w głównej roli wystąpi Alicja Bachleda-Curuś. Jednak aktorka wycofała się z tego projektu. Gwiazda wydała specjalne oświadczenie, w którym poinformowała, że z przyczyn osobistych nie wystąpi w nowej produkcji TVN. Zamiast niej na ekranie zobaczymy Magdalenę Boczarską.

Magdalena Boczarska otrzyma 17 tys. złotych za dzień pracy

Gwiazda "Sztuki kochania" lada chwila wraca do pracy po urodzeniu dziecka. I to właśnie ona zagra u boku Bartłomieja Topy w "Pod powierzchnią". Jak podaje "Super Express", jest to dla Boczarskiej rola na wagę złota. Tylko za jeden dzień pracy na planie serialu aktorka otrzyma aż 17 tysięcy złotych!

Alicja mogła liczyć na jedną z rekordowych stawek w polskiej telewizji, teraz ta kwota wpłynie na konto Boczarskiej. Gdyby nie Alicja, Magda mogłaby tylko pomarzyć o takich zarobkach. Przez 20 dni zarobi 340 tys. złotych - czytamy w tabloidzie.

Tym sposobem Magdalena Boczarska zostanie rekordzistką, jeżeli chodzi o zarobki wśród aktorów. Do tej pory bezkonkurencyjna była Małgorzata Kożuchowska. Za rolę Moniki Boreckiej w "Drugiej szansie" gwiazda zarabiała 15 tysięcy złotych za jeden dzień zdjęciowy.

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.