Mundial 2018: Marina sprzedała bilety na mecz Polska-Kolumbia. Poszły za naprawdę duże pieniądze

Polska-Kolumbia. Marina, żona Wojciecha Szczęsnego, przekazała swoje bilety na akcję charytatywną na rzecz małej Jadzi. Dzięki temu uzyskała imponującą kwotę.

Mecz Polska-Kolumbia odbędzie się w 24 czerwca w Kazaniu - w Rosji obejrzy go pan Konrad z Warszawy, który wygrał aukcję Mariny, żony Wojciecha Szczęsnego.

Mecz Polska-Kolumbia. Marina sprzedała bilety na akcję charytatywną

Marina była w posiadaniu dwóch biletów na mecz Polska-Kolumbia. Sama nie mogła z nich skorzystać - jest w zaawansowanej ciąży. Przeznaczyła je więc na cel charytatywny.

Piosenkarka i żona bramkarza Wojciecha Szczęsnego postanowiła, że pieniądze ze sprzedaży tych wejściówek zostaną przekazane na sfinansowanie operacji małej Jadzi, która cierpi na rzadką chorobę układu kostnego.

 

Licytację wygrał pan Konrad z Warszawy, który zadeklarował, że zapłaci za nie 11,100 tys. złotych.

Na konto fundacji wpłynęło jednak aż 12 tys. złotych.

 

Te pieniądze bardzo się przydadzą 2-letniej Jadzi, której lewa nóżka rośnie wolniej niż prawa:

Jej lewa nóżka jest źle wykształcona , wolniej rośnie i dzisiaj brakuje jej już 8 cm - później może brakować ich nawet 30! Jadzia chce się wspinać , jeździć na rowerze , wstawać lewą nogą z łóżka i biegać za autobusem razem z siostrą. Pomożecie? - zapytała Marina w swoim wpisie. 

Jadzia potrzebuje 750 tys. złotych na pierwszą z 4 operacji. Marina bardzo zachęca nawet do wpłaty symbolicznej złotówki na zbiórkę - w ten sposób pomagamy Jadzi.

Mecz Polska-Kolumbia

24 czerwca na stadionie w Kazaniu odbędzie się o godzinie 20.00 (polskiego czasu) mecz Polska-Kolumbia. To drugie turniejowe starcie polskiej reprezentacji, która w pierwszym meczu przegrała 2:1 z Senegalem - nie pomogła w tym samobójcza bramka Thiago Cionka. Zarówno Kolumbia, jak i Polska, nie mają jeszcze żadnych punktów w turnieju, dla obu drużyn jest to więc bardzo ważny mecz.

Zobacz wideo
Więcej o: