Karolina Gorczyca urodziła drugie dziecko! Zdradziła też jego płeć i pokazała pierwsze zdjęcie

Karolina Gorczyca została mamą po raz drugi. Aktorka pochwaliła się właśnie pierwszym zdjęciem drugiego dziecka. Fani składają artystce najlepsze życzenia.

Karolina Gorczyca podzieliła się ze światem wspaniałą wiadomością. Na świat przyszło już drugie dziecko aktorki. Szczęśliwa mama pokazała na Instagramie pierwsze zdjęcie bobasa. Wprawdzie to tylko nóżka, ale dowiedzieliśmy się przynajmniej, że serialowa gwiazda doczekała się pierwszego syna.

Najpiękniejsze stopy świata. Witaj synku! - napisała artystka, dzieląc się wyjątkowym dla niej i jej fanów ujęciem.

 

Z poprzedniego związku z aktorem Wojciechem Zielińskim Karolina ma córkę. Maria urodziła się w 2011 roku, a dwa lata później jej rodzice rozstali się.

Karolina Gorczyca zbiera życzenia od fanów

Chwilę po opublikowaniu wpisu i zdjęcia, na instagramowym koncie aktorki pojawiły się dziesiątki komentarzy z życzeniami dla niej i jej synka. Rozczuleni fani nie kryją, że cieszą się razem ze swoją idolką.

Gratuluję! Zdrówka dla mamy i tych maleńkich stópek - czytamy wśród wielu postów.

Cudowne uczucie! Gratuluję - skomentował inny obserwator.

Te gwiazdy urodziły w 2018 roku

Trwa prawdziwe "baby boom". W ostaniach miesiącach urodziły m.in. Dorota Szelągowska, Sabina Jeszka, Aleksandra Kisio, Tatiana Okupnik czy Magda Mołek.

Podobnie jest zagranicą. Tegoroczne mamy to m.in. Kylie Jenner, Khloe Kardashian, Kirsten Dunst czy Kate Middleton. Za moment dołączy do nich także Eva Longoria.

BK

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.