O chorobie Kory mówili wszyscy. A jaki jest dzisiaj jej stan zdrowia? Zdradziła to jej agentka

Kora nie tak dawno temu stoczyła ciężką walkę z chorobą nowotworową. Jej agentka powiedziała, jak teraz piosenkarka się czuje i jak wyglądają jej plany na przyszłość.

Kora od kilku lat zmaga się ze swoją chorobą. Jednak poprzedniej zimy piosenkarka ogłosiła, że nagrywa nowe utwory. Chciała też ruszyć w trasę koncertową, jednak na razie nic takiego się nie wydarzyło, co może niepokoić czujnych obserwatorów jej stanu zdrowia.

Jaki jest stan zdrowia Kory?

O stanie zdrowia Kory mówiła ostatnio Katarzyna Litwin, agentka piosenkarki. W rozmowie z tygodnikiem ''Twoje Imperium'' podała bardzo dobre wieści. Zapewnia, że Olga Sipowicz cieszy się coraz lepszym zdrowiem.

Kora czuje się bardzo dobrze. Jest wypoczęta. Była na długim urlopie. 

Litwin powiedziała też, że Kora chce niedługo wypuścić na rynek swój nowy album. W tym celu chce zacząć nagrywać materiał jeszcze w połowie lipca.

Kiedy Kora zagra koncert? 

Trudno jej jednak powiedzieć, kiedy będzie można zobaczyć i posłuchać artystki na żywo, bo tak naprawdę to zależy od samej Kory i od tego, jak będzie się czuć. Ale jednocześnie zapewnia, że koncerty są jak najbardziej planowane. Wybierzecie się?

Kora od 5 lat nie koncertowała. Wszystko z powodu genetycznego raka jajników, z którym toczyła długa walkę. Na szczęście chemioterapia, która przeszła, okazała się skuteczna. 

JAB

Zobacz wideo
Więcej o: