Rock chciał sprzedać komplement Farnej, jednak wyszło trochę niezręcznie. Dobrze, że ma do siebie dystans

Maciej Rock skomentował figurę Ewy Farnej. W świetle narastającej na wokalistkę krytyki, jakoby w ostatnim czasie sporo przytyła, wyszło nieco niezdarnie. Potrafiła jednak z tego wybrnąć. Zareagowała z uśmiechem.

Polsat SuperHit Festiwal 2018. Drugi dzień największej polsatowskiej imprezy za nami. W Operze Leśnej w Sopocie zaprezentowały się największe gwiazdy polskiej muzyki rozrywkowej. W roli prowadzącej w sobotę zadebiutowała Ewa Farna, której partnerował Maciej Rock

Jako pierwszy tego dnia na scenie pojawił się zespół Sound'n'Grace, który wykonał utwór Eda Sheerana "Shape of you". Maciej Rock po ich występie chcąc płynnie zapowiedzieć kolejnego gościa nawiąza

"Shape of you, shape of you". Najbardziej to przemawia do mnie "shape of you" - powiedział Rock do Farnej wyraźnie akcentując słowo "shape".

Prawda, że pięknie wygląda? - dodał po chwili. 

Farna wydawała się być wyraźnie zawstydzona. Artystka w wywiadach otwarcie przyznawała, że ostatnim czasie nieco się zaokrągliła. Na szczęście, wielokrotnie zapewniała też, że świetnie czuje się w swoim ciele.

Podczas Polsat SuperHit Festiwalu wielokrotnie nawiązywała do swojej wagi. Jednak zawsze z dystansem. To się ceni!

embed

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.