Sukienka ciężarnej Pippy Middleton skradła serca setek kobiet. Jej cena? Mniej niż myślicie

Pippa Middleton była jedną z osób zaproszonych na sobotni ślub księcia Harry'ego i Meghan. Jej sukienka momentalnie skradła serca kobiet na całym świecie.

Pippa Middleton skradła show, kiedy jej siostra, księżna Kate, wychodziła za księcia Williama w 2011 roku. Wtedy media rozpisywały się o pięknej Brytyjce w podkreślającej figurę sukience w kolorze kości słoniowej.

W sobotę, w dniu ślubu księcia Harry'ego i Meghan, wszystkie oczy ponownie zwróciły się ku Pippie. W dużej mierze ze względu na informacje, które pojawiły się miesiąc temu - Middleton i jej mąż, miliarder James Matthews, spodziewają się pierwszego dziecka. Ciążowy brzuszek powoli staje się widoczny, ale uwagę zwraca też jej piękna stylizacja.

>>>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<<

Pippa miała na sobie letnią, miętowo-różową sukienkę z kwiatowym wzorem, do której dobrała toczek i kopertówkę w pasującym do kreacji kolorze zgaszonego różu. Sukienka jest marki The Fold i kosztuje 495 funtów (niecałe 2,5 tysiąca złotych). Raczej niedużo jak na żonę miliardera, prawda?

'The Hepburn Dress', The Fold'The Hepburn Dress', The Fold Screen ze strony thefoldlondon.com

"The Hepburn Dress" nadal dostępna jest na stronie internetowej sklepu, ale z adnotacją, że ze względu na wysokie zainteresowanie, zamówione sukienki będą wysyłane dopiero w pod koniec miesiąca oraz do połowy czerwca.

A Wam jak się podoba sukienka Pippy?

OG