Pippa Middleton jest w ciąży! To będzie jej pierwsze dziecko. Księżna Kate jest zachwycona

Siostra księżnej Kate, Pippa Middleton jest w ciąży. To będzie jej pierwsze dziecko. Ma przyjść na świat w październiku.

Wszystkie oczy zwrócone są na ciężarną księżną Kate, która lada moment ma urodzić swoje 3. dziecko, a tu pojawiła się kolejna radosna nowina. Jej młodsza siostra, 34-letnia Pippa Middleton, również jest w ciąży. To będzie pierwsze dziecko jej i męża, Jamesa Matthewsa. Para rok temu stanęła na ślubnym kobiercu.

Z informacji zagranicznych mediów wynika, że Pippa Middleton jest w 12 tygodniu ciąży, a termin porodu planowany jest na październik.

- Kiedy się dowiedziała, że jest w ciąży, była zachwycona. Oczywiście to jej starsza siostra, Kate i rodzice byli pierwszymi osobami, które się o tym dowiedziały. Byli bardzo szczęśliwi - cytuje słowa przyjaciela rodziny portal "The Sun".

- Księżna Kate była zachwycona - opisywał "Dailymail".

"The Sun" dodaje również, że Pippa Middleton i jej mąż, James Matthews zawsze chcieli mieć dziecko i że poczuli, że właśnie teraz nadszedł najlepszy czas na powiększenie rodziny.

Pippa Middleton i James Matthews

Pippa Middleton i James Matthews wzięli ślub w maju 2017 roku. Wybrankiem młodszej siostry księżnej Kate został brytyjski biznesmen i milioner. Ich ślub odbył się w kościele św. Marka w miasteczku Englefield w towarzystwie około 100 zaproszonych gości. TUTAJ możecie obejrzeć zdjęcia z tej wyjątkowej uroczystości.

Gratulujemy!!!

AG

Więcej o:
Copyright © Agora SA