Zenek Martyniuk zaprzecza, że jego syn został zatrzymany. "Daniel ma srebrne porsche, a nie białe". Ale to nie jedyny argument

Zenon Martyniuk dementuje informacje, jakoby jego syn, Daniel M., został zatrzymany przez policję.

Lokalny tygodnik "Echo Turku" poinformował we wtorek, że Daniel M. został zatrzymany przez policję. Artykuł o tytule "Ojciec lubi zielone oczy, a syn marihuanę" sugerował, że chodzi o dziecko legendy muzyki disco-polo, Zenona Martyniuka. Daniel M. w momencie zatrzymania miał mieć przy sobie marihuanę. 

Poinformowano, że cała sytuacja rozpoczęła się od awantury wywołanej przez Daniela M. 

Po godz. 22:00 musieliśmy interweniować w jednym z domów, bo 28-latek zachowywał się niewłaściwie w miejscu zamieszkania swojej dziewczyny - powiedział w rozmowie z "Faktem" asp. sztab. Mateusz Latuszewski z policji w Turku.

Przy zatrzymanym mężczyźnie policjanci znaleźli niewielką ilość narkotyku. Mężczyzna został zatrzymany na noc. Usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Co do zarzutów w sprawie jego zachowania, wciąż toczy się postępowanie - dodał policjant.

Nie chciał jednak zdradzić, co dokładnie robił mężczyzna. 

Zainteresowało mnie białe porsche na rejestracjach z Białegostoku, zaparkowane na ulicy Mickiewicza w Turku. Wtedy kolega wyjaśnił mi, że to auto jednego z członków słynnej discopolowej rodziny – mówił jeden z mieszkańców.

Teraz Zenon Martyniuk w rozmowie z Wirtualną Polską odniósł się do sprawy. 

To są bzdury wyssane z palca. Nie rozumiem, po co ktoś wymyśla takie bujdy. Nie chcę się wypowiadać na ten temat. Poza tym Daniel ma srebrne porsche, a nie białe, tak jak pisały media. Jego auto od dwóch tygodni jest w warsztacie w Warszawie - powiedział w rozmowie z WP Gwiazdy król disco polo.

Przypomnijmy, że sam zainteresowany także zabrał głos. Chłopak zagorzale dementuje informacje o zatrzymaniu.

O dalszym przebiegu sprawy będziemy informować na bieżąco. 

MM

_________________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (31)
Zenek Martyniuk komentuje zatrzymanie syna. "Daniel ma srebrne porsche, a nie białe, jak pisały media"
Zaloguj się
 • timekiller

  Oceniono 44 razy 34

  Synalek mógł jeszcze podać w oświadczeniu dokładny adres swojej dziewczyni i PIN do jej konta.

 • todeskult

  Oceniono 46 razy 32

  No proszę, jak to na góvvnie zwanym disco-polo można się dorobić... Stać synkowi kupić prosię...

 • minkat

  Oceniono 23 razy 19

  to durne tlumaczenie. ona naprawde chce ludziom wmowic, ze w czasie, gdy porshe synka stoi w firmowym warsztacie w Wawie synek z buta zachrzania badz jezdzi komunikacja miejska?

 • Gość: MetalowyPączek

  Oceniono 23 razy 19

  Skoro nie narozrabiał, to dlaczego ma "czarny pasek" na twarzy? Ozdoba? Poza tym discopolo to gó... w kolorowym papierku. \m/

 • turhotel

  Oceniono 17 razy 15

  Jasne. Srebrne Porsche juniora w warsztacie wiec na wizyte u dziewczyny pozyczyl od ojca białe Porsche. I wszystko bangla. martyniuk ma rację - jego syn ma srebrne Porsche.

 • Gość: gosc

  Oceniono 24 razy 14

  widzielista ludziska wiejskie cwoki rozbijają się porszakami palą zioło a kto będzie uprawiał buraki i ziemniaki ???? może ja ????

 • barakuda62

  Oceniono 15 razy 9

  Synek gwiazdy TVPiSu ma kłopoty?
  Ziebro!! do dzieła! bo wycieraczka prezesa d/s propagandy nogi z duDy ci powyrywa!

 • eselk

  Oceniono 25 razy 9

  Sami zobaczcie jakie to państwo jest chore, za kilka okruchów zielska można mieć problemy. Ja miałem taką sytuację rok temu, w ogródku jednej z restauracji w Gdyni, siedzieliśmy sobie ze znajomymi, paliliśmy jointy. Przechodził pies po cywilnemu i zadzwonił po patrol. Ja przy sobie 0,22 grama, ktoś inny 0,19 i 0,12 grama. Wszyscy na dołek, do tego trzepanie chaty itp. Ludzie chorzy jesteście, żeby za takie coś karać itp. Dodam, że każdy z nas ma ponad 40 lat na karku. A wóda na st

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX