Eurowizja 2018. Poważny incydent podczas występu Brytyjki. Wykorzystał nieuwagę ochrony i wpadł na scenę

Podczas sobotniego koncertu finałowego Eurowizji 2018, który relacjonowany był na żywo w wielu krajach, na scenę niespodziewanie wbiegł ktoś z widowni. Ochrona jednak szybko go unieszkodliwiła.

Za nami wielki finał 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. TUTAJ możecie przeczytać, co się działo. A nie brakowało emocji! Nie tylko ze względu na porywające występy, ale także przez poważny incydent, do którego doszło.

Podczas występu reprezentantki Anglii mężczyzna wpadł na scenę i zaczął krzyczeć. Wokalistka na chwilę przestała śpiewać, ale dokończyła występ. Ostatni raz taka akcja miała miejsce w 2010 roku podczas prezentacji Hiszpanii. Wówczas powtórzono występ na sam koniec (...) - mówi nasz reporter Aleksander Sikora, który jest w Lizbonie.

EurowizjaEurowizja Screen z TVP1

EurowizjaEurowizja Screen z TVP1

W barwach Wielkiej Brytanii wystąpiła absolwentka Akademii Muzycznej w Londynie SuRie. Po raz pierwszy pojawiła się na Eurowizji w 2015 roku jako tancerka. W sobotnim finale wystąpiła solo z utworem pt. "Storm". Piosenka dość taneczna, mająca szansę pojawić się na dyskotekach.

63. Konkursu Piosenki Eurowizji zwyciężyła przedstawicielka Izraela, Netta z utworem "Toy".

AG