Brat Meghan Markle napisał list otwarty do księcia Harry'ego. Ostrzega go przed siostrą. "Jeszcze nie jest za późno"

Brat Meghan Markle napisał otwarty list do księcia Harry'ego, w którym ostrzegł go przed swoją siostrą. Zaapelował również, żeby odwołano ich ślub, zanim będzie za późno.

Kolejny "royal wedding" zbliża się wielkimi krokami. Ślub księcia Harry'ego i Meghan Markle zapowiada się na najważniejsze i najbardziej medialne wydarzenie towarzyskie tego roku. Z każdym dniem poznajemy coraz więcej szczegółów na temat tej wielkiej uroczystości, która odbędzie się już 19 maja. Niestety, jak się okazuje, nie wszystko jest takie piękne i kolorowe. Przyrodni brat Meghan Markle postanowił bowiem publicznie ostrzec księcia Harry'ego przed swoją siostrą i zaapelował, żeby ten odwołał ślub.

Thomas Markle Jr napisał odręczny list do księcia Harry'ego. Portal "In Touch" jako pierwszy opublikował całą jego treść.

Jeszcze nie jest za późno. Meghan Markle nie jest właściwą kobietą dla ciebie. Im mniej czasu pozostało do ślubu, tym jest bardziej jasne, że to największy błąd w historii rodziny królewskiej - takimi słowami rozpoczyna swój list przyrodni brat Meghan Markle.

Thomas Markle Jr opisuje swoją siostrę jako cyniczką, płytką i zarozumiałą kobietę, która przyniesie wstyd księciu Harry'emu i jego królewskiej rodzinie. Krytykuje ją za to, że na swój bajkowy ślub zaprosiła praktycznie nieznajomych ludzi, a o najbliższej rodzinie zapomniała. Zarzuca jej również, że nie utrzymuje kontaktów ze swoim ojcem, który wspierał ją finansowo, gdy tego potrzebowała. A kiedy on zbankrutował i popadł w kłopoty, zwyczajnie odwróciła się od niego.

Nie rozumiem, dlaczego nie widzisz prawdziwej Meghan, którą widzi teraz cały świat - pisze mężczyzna, sugerując, że to hollywoodzki show-biznes sprowadził ją na złą drogę.

Ty i rodzina królewska powinniście położyć kres temu fałszywemu, bajkowemu ślubowi zanim będzie za późno - zaapelował Thomas Markle Jr, nie przebierając w słowach.

Meghan Markle i jej 51-letni przyrodni brat, Thomas Markle Jr, mają wspólnego ojca. Kobieta nie ma z nimi kontaktu od 2011 roku. Nie zaprosiła ich również na swój ślub. Jak myślicie, rodzina królewska odniesie się jakoś do tego listu?

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.