Doda wyszła za mąż! Pokazała zdjęcie obrączek. "Osoba, której oddałam serce to mój ukochany i przyjaciel"

Doda poinformowała na Instagramie, że wyszła za mąż za "ukochanego i przyjaciela". Na dowód pokazała zdjęcie obrączek.

Doda wielokrotnie powtarzała, że nie marzy o kolejnym ślubie. Mało tego, twierdziła, że jest szczęśliwą singielką, a z Emilem Stępniem, z którym była widywana od miesięcy, łączy ją tylko przyjaźń. Wygląda jednak na to, że zmieniła zdanie, bo właśnie poinformowała na Instagramie i Facebooku, że wyszła za mąż.

Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w siłę z dala od mediów... Ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią! KOCHAM GO!
 

Piosenkarka nie zdradziła imienia swojego wybranka, ale można się domyślić, że jest nim Emil Stępień. Doda zapewniała, że z producentem filmowym łączy ją jedynie przyjaźń, ale od miesięcy byli nierozłączni, a ich gesty wskazywały na dużą zażyłość.

 

W rozmowie z menedżerem próbowaliśmy potwierdzić informację o ślubie, ale w odpowiedzi usłyszeliśmy, że wszystkie informacje pojawią się na Instagramie i Facebooku. Zatem czekamy!

WJ