Doda wyszła za mąż! Pokazała zdjęcie obrączek. "Osoba, której oddałam serce to mój ukochany i przyjaciel"

Doda poinformowała na Instagramie, że wyszła za mąż za "ukochanego i przyjaciela". Na dowód pokazała zdjęcie obrączek.

Doda wielokrotnie powtarzała, że nie marzy o kolejnym ślubie. Mało tego, twierdziła, że jest szczęśliwą singielką, a z Emilem Stępniem, z którym była widywana od miesięcy, łączy ją tylko przyjaźń. Wygląda jednak na to, że zmieniła zdanie, bo właśnie poinformowała na Instagramie i Facebooku, że wyszła za mąż.

Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji to jednocześnie mój ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w siłę z dala od mediów... Ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią! KOCHAM GO!

Piosenkarka nie zdradziła imienia swojego wybranka, ale można się domyślić, że jest nim Emil Stępień. Doda zapewniała, że z producentem filmowym łączy ją jedynie przyjaźń, ale od miesięcy byli nierozłączni, a ich gesty wskazywały na dużą zażyłość.

W rozmowie z menedżerem próbowaliśmy potwierdzić informację o ślubie, ale w odpowiedzi usłyszeliśmy, że wszystkie informacje pojawią się na Instagramie i Facebooku. Zatem czekamy!

WJ

Więcej o:
Komentarze (75)
Doda wyszła za mąż! Pokazała zdjęcie obrączek. 'Osoba, której oddałam serce to mój ukochany i przyjaciel'
Zaloguj się
 • owca888

  Oceniono 78 razy 28

  Czytam wasze wpisy i zastanawiam się, dlaczego tyle żółci. Razi was jej inteligencja?
  Taki sobie wymyśliła wizerunek - prowokacyjny. Ja bym może wybrała inny, ale ma głos jak dzwon i umie śpiewać. I ma niewykorzystany potencjał.
  Ja jej życzę jak najlepiej.

 • a.k.traper

  Oceniono 8 razy 8

  No i fajnie, ludzie są do tego stwrzeni.

 • Marta Wegner

  Oceniono 9 razy 7

  Gratuluje bardzo.. 😊😊 przyjaźń to solidny fundament pod szczęśliwy związek... sama jestem w podobnym.. najpierw przyjaciel na dobre i złe chwile z wzajemnoscią... nie wiem czy skończy się jak u Dody ..

 • Anna Lukas

  Oceniono 7 razy 5

  I fajnie Każdy Ma Prawo do Szczęścia.. Ja się Cieszę Mimo że Nigdy nie poznałam Dorci... jest pozytywnie zakręcona .. Z całego Serca Życzę Każdemu Żeby Znalazł Szczęście i Ses życia...Pozdrawiam.
  Facebook Kruszynka Kruszynka
  zdj. Domino

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX