Woźniak-Starak urządzi żonie królewskie przyjęcie z okazji 40. urodzin. Znamy szczegóły. Jest jednak jeden problem

Piotr Woźniak-Starak szykuje dla swojej żony, Agnieszki wielka imprezę z okazji jej 40. urodzin. Niestety, świętowanie będzie musiało poczekać, ponieważ prezenterka jest obecnie bardzo zapracowana.

Agnieszka Woźniak-Starak w najbliższą niedzielę, czyli 15 kwietnia, będzie obchodzić okrągłe, czterdzieste urodziny. Jej mąż, Piotr Woźniak-Starak już zadbał o to, żeby ten wyjątkowy dzień prezenterka spędziła jak najlepiej i żeby zapamiętała go do końca życia.

Biznesmen szykuje dla swojej ukochanej huczną imprezę, na której ma się pojawić nawet 200 osób.

Piotr już zajął się organizacją urodzinowego przyjęcia, liczba gości może przekroczyć nawet 200 osób. Jednak teraz Agnieszka ma mnóstwo pracy i w ogóle nie ma czasu, by odpowiednio uczcić swoje święto – zdradziła "Faktowi" koleżanka prezenterki.

Agnieszka Woźniak-Starak lada dzień wylatuje na nagrania 3. edycji programu "Azja Express", w związku z czym świętowanie będzie musiało poczekać. Wrócić ma mniej więcej w połowie maja.

Będą świętować, jak Aga wróci z nagrań trzeciej edycji "Azja Express". Wylatuje tam jeszcze w tym miesiącu, a wraca w maju – dodała na koniec informatorka "Faktu".

Myślicie, że szykuje się towarzyska impreza roku? Kogo się na niej spodziewacie?

AG

Woźniak-Starak o nadchodzącej edycji 'Azji Express'. Mówi o nowych uczestnikach. Komentuje też udział Karolaka

Więcej o: