Maja Hyży odpowiada Agnieszce Hyży: Nawet bez uśmiechu oczy powiedzą Tobie prawdę. Gwiazdy też odgryzają się partnerom swoich byłych

Wymiana partnerów w show biznesie to sytuacja bardzo częsta. Byli partnerzy nierzadko zaczynają tworzyć nowe pary z inną znaną osobą. W związku z tym nierzadko dochodzi do sytuacji, kiedy poprzedni partnerzy dogryzają tym aktualnym. Małgorzata Rozenek-Majdan i Doda, Agnieszka Hyży i Maja Hyży to tylko przykłady. Zobaczcie, kto jeszcze publicznie sobie dociął.
Małgorzata Rozenek, Doda Małgorzata Rozenek, Doda Instagram.com/dodaqueen, Instagram.com/m_rozenek

Doda i Małgorzata Rozenek-Majdan

Nie jest tajemnicą, że Doda i Małgorzata Rozenek-Majdan za sobą nie przepadają. Ostatnio 'Fakt' napisał, że stylista Rozenek nie może pracować z Rabczewską, bo 'Perfekcyjna' chce mieć go na wyłączność. Doda szybko potwierdziła te informacje i na swoim Instagramie upubliczniła prywatne wiadomości ze stylistą.

Miałbyś czas wystylizować mnie na sobotę? - zapytała go Doda.
Nie mogę, ale jak mnie Małgosia R. zwolni to się będę odzywać - odpisał Indyka.


Piosenkarka odniosła się do tej sytuacji i w rozmowie z 'Faktem' jeszcze raz skomentowała medialną aferę, tym razem nieco obszerniej.

Z przyjemnością ujawniłam kulisy tego całego zamieszania i kuluary, i prawdziwą historię, która miała miejsce. Jest to przykre, bo ja mam zupełnie inny charakter i kompletnie mi nie przeszkadza, jak osoby, z którymi przypisuje mi się jakąś antypatię czy medialny konflikt, korzystają z usług moich stylistów. Wręcz przeciwnie, cieszę się, że moi styliści mogą się rozwijać, zarabiać. Poza tym te medialne konflikty są tak pół żartem pół serio i nigdy by mi nie do głowy nie przyszło, żeby podcinać komuś skrzydła. No, ale ja jestem inna, nigdy nie miałam takiego charakteru, zawsze staram się grać fair play. Czy to mnie boli? No, nie jest to miłe, szczególnie, że te osoby zazwyczaj udają, że są bardzo przyjazne i nie ma w nich takiej zawiści, zazdrości, a prawda jest niestety inna - powiedziała, nawiązując do Małgorzaty Rozenek.

Po ujawnieniu przez Dodę prywatnych wiadomości ze stylistą, Rozenek dodała wymowne zdjęcie, na którym widzimy jej ekipę, a w niej m.in. głównego bohatera całej afery. Ale jak na razie nie odniosła się do zaistniałej sytuacji.

Doda w styczniu jako pierwsza wbiła szpilę Rozenek. Dodała zdjęcie z jej byłym mężem, Jackiem Rozenkiem, pod którym napisała:

Póki co wśród moich znajomych wygrywa następujący podpis owej foteczki: Oboje przeżyliśmy niezły majdan w swoich życiach, ale jak widać wciąż z perfekcyjnym uśmiechem. Przebijecie? Oczywiście, na wesoło! - napisała.

Przypomnijmy, że Doda była drugą żoną Radosława Majdana, aktualnego męża Małgorzaty Rozenek. Rozstali się w 2008 roku.

Agnieszka i Maja Hyży Agnieszka i Maja Hyży Instagram.com/ agnieszka_hyzy, majahyzy

Agnieszka Hyży i Maja Hyży

Agnieszka Hyży niedawno została zaatakowana przez internautki, które nazwały ją 'złodziejką cudzych mężów'. W magazynie 'Party' odniosła się do oskarżeń, że odbiła Grzegorza Hyżego jego ówczesnej żonie, Mai. Wyraziła nadzieję na to, że piosenkarka wreszcie zabierze głos. Przyznała, że ciągłe tłumaczenie się, że nie odbiła nikomu męża, nie jest dla niej przyjemne. Po raz kolejny próbowała uświadomić zwolenników tej teorii, że prawda jest zupełnie inna - piosenkarz nie zostawił pierwszej żony, lecz wspólnie zdecydowali się na rozstanie.

Nie jest miłe tłumaczyć się, że nie jest się wielbłądem. Powinnam sobie chyba na czole wytatuować, że to nie jest prawda, te wszystkie nagłówki - powiedziała w rozmowie z 'Party'.

Wyraziła także nadzieję na to, że 'inne zainteresowane osoby' wreszcie zabiorą głos. Można przypuszczać, że ma na myśli Maję Hyży. Dziennikarka zaczęła zastanawiać się nad tym, czy przypadkiem taka wersja wydarzeń 'nie jest innym na rękę'.

Mam też nadzieję, że inne zainteresowane osoby wreszcie się na ten temat wypowiedzą, bo być może innym na rękę jest właśnie taka historia - podsumowała Agnieszka.

Maja co prawda nie odpowiedziała, ale dodała zdjęcie z aktualnym partnerem.

Bo nasze szczęście jest najważniejsze. Nawet bez uśmiechu oczy powiedzą Tobie prawdę. Pielęgnujcie to, co macie, bo nikt nie mówił że będzie łatwo - napisała pod spodem.
Anna Popek, Odeta Moro, Konrad Komornicki Anna Popek, Odeta Moro, Konrad Komornicki Screen z Newseria/Screen z Instagram.com/odetamoro/

Anna Popek i Odeta Moro

Odeta Moro po rozwodzie z Michałem Figurskim związała się z byłym partnerem Anny Popek. Jej relacja z Konradem Komornickim przetrwała zaledwie kilkanaście miesięcy - para rozstała się w 2013 roku. Popek nie ukrywała, że życzy im szczęścia. Jednak jej zdaniem były szef Biura Ochrony i Informatyki w kancelarii prezydenta Bronisława Komorowskiego wybiera na partnerki osoby znane, czym dogryzła Moro.

Mam tylko obserwację, że ten człowiek wybiera na swoje partnerki osoby znane, rozpoznawalne, mniej lub bardziej popularne. Mam taką obawę, że być może tym się kieruje - mówiła.

Związek Moro i Komornickiego jest bardzo poważny. Niedawno dziennikarka ogłosiła, że zostaną rodzicami.

Iza Adamczyk i Edyta Górniak Iza Adamczyk i Edyta Górniak KAPIF.pl, Instagram.com/ edytagorniak

Iza Adamczyk i Edyta Górniak

To była miłość od pierwszego wejrzenia. Dariusz K. i Iza Adamczyk poznali się na jednej z warszawskich imprez, a między nimi od razu zaiskrzyło. W 2014 roku wzięli ślub w areszcie, trzy lata później ich miłość się skończyła. Izabela złożyła pozew rozwodowy i wystąpiła o ograniczenie byłemu partnerowi Edyty Górniak praw rodzicielskich.

Jednak w międzyczasie zakochana Adamczyk wbiła szpilę Górniak. Uderzyła w to, co jest najcenniejsze dla piosenkarki, czyli w syna, Allana. W 'Fakcie' poddała w wątpliwość, czy matkę i chłopca łączy aż tak silna więź, co często podkreśla Górniak. 

Nie chcę wypowiadać się na temat pani Edyty, nie znam jej. Znam jej syna, wychowywałam to dziecko - mówiła w 2014 roku.
Wartości rodzinne niestety nie są mu wpajane jak w tradycyjnej rodzinie. Ona jest dla niego całym światem. Ojciec może być najwspanialszy, ale matka to zawsze matka. Mam nadzieję, że Allan jest szczęśliwy, że w końcu ma mamę - dodała.

Joanna Sydor i Mariusz Malec, Doiinika Ostałowska Joanna Sydor i Mariusz Malec, Doiinika Ostałowska Kapif

Joanna Sydor i Dominika Ostałowska

Aktorki na planie 'M jak Miłość' rywalizowały o jednego mężczyznę. Joanna Sydor uważała Mariusza Malca za miłość swojego życia, dla niego nawet rozstała się z mężem. Choć reżyser początkowo wybrał Sydor, ostatecznie związał się z Dominiką Ostałowską. Nie mogła się pogodzić z jego decyzją. Podobno wydzwaniała do Dominiki błagając ją, by zostawiła mężczyznę. Kiedy wyprowadził się z ich wspólnego domu, jeździła do niego na plan i prosiła, by się opamiętał i wrócił do niej. Udało się jej w końcu i Malec wrócił do niej. W międzyczasie, kiedy mężczyzna był z Ostałowską, podobno często jej dogryzała. Miała wyśmiewać jej nadwagę w obecności ekipy. Według doniesień zażądała też osobnego szofera, tak, by nie trafić na swoją rywalkę w busie transportującym aktorów.

Ich związek jednak nie przetrwał. Malec ożenił się w 2017 roku z aktorką Aleksandrą Prykowską.

Majstrak, Chmielnik Majstrak, Chmielnik KAPIF.pl, Instagram.com/ joannamajstrak

Julia Chmielnik i Joanna Majstrak

Małżeństwo Julii Chmielnik i Huberta Urbańskiego trwało 3,5 roku. Rozwiedli się w 2013 roku. Nie uniknęli publicznego prania brudów. Z trudem udało im się wypracować względnie poprawne relacje, jednak zostały one zaburzone przez nowy związek Urbańskiego. Związał się on z wówczas 28-letnią Joanną Majstrak. Była żona miała kategorycznie zabronić prezenterowi brania dzieci do swojego domu, gdy jest w nim jego nowa partnerka. Miała uważać, że młoda skandalistka, która słynie z pokazywania publicznie piersi, mogłaby mieć na nie zły wpływ.

Angelina Jolie, Jennifer Aniston Angelina Jolie, Jennifer Aniston AP / EastNews

Angelina Jolie i Jennifer Aniston

Wesoło jest także wśród gwiazd z Hollywood. Angelina Jolie i Jennifer Aniston jawnie się po prostu nie znoszą. Unikają siebie jak ognia i starają się nie chodzić na te same imprezy. Ogólnie nie chcą o sobie nie mówić, jednak Jolie nie powstrzymała się od komentarza, kiedy była żona jej męża ogłosiła, że rozwodzi się z Justinem Theroux. Jak podawał serwis 'Hollywood Life', aktorka wcale nie dziwi się, że ci nie są już razem. Od zawsze miała ją uważać za osobę mało inteligentną i bez większej wartości. Jej zdaniem nie pasowała do Theroux, ponieważ on znacznie przewyższa ją intelektualnie.

Jolie nie śledzi plotek o gwiazdach, ale w pewnym momencie usłyszała o rozstaniu Jennifer i Justina. Nigdy nie obchodziła ją Jen, nawet zanim zaczęła spotykać się z Bradem - donosił informator 'Hollywood Life'. - Zawsze uważała ją za płytką i poniżej jej poziomu intelektualnego. Justin jest według niej bardzo inteligentny, więc wcale się nie zdziwiła, gdy dowiedziała się, że nie są już razem - dodał.


Związek Angeliny Jolie i Brada Pitta także należy już do przeszłości. Ich sprawa rozwodowa jest w toku.

Co o tym wszystkim myślicie?