W "Tańcu z gwiazdami" pojawiła się jednopłciowa para. To spore zaskoczenie, ale widzowie są zachwyceni

We włoskiej edycji "Tańca z gwiazdami" pojawiła się jednopłciowa para. Giovanni Ciacci, który jest gejem, tańczy z mężczyzną. Jak sobie radzą?

To nie pierwsza taka sytuacja w historii programu "Taniec z Gwiazdami". Po raz pierwszy para jednopłciowa pojawiła w 2011 roku w słowackiej edycji. Teraz taka sytuacja zdarzyła się we Włoszech, gdzie z Giovannim Ciaccim, który jest osobowością telewizyjną i przyznał się do homoseksualizmu, tańczy mężczyzna.

Stylista poprosił o to, żeby na parkiecie partnerował mu mężczyzna. Produkcja przystała na jego prośbę i w ten oto sposób został połączony w parę z 28-letnim Raimondo Todaro. Tancerz ma swoim koncie już 5 wygranych we włoskim "Tańcu z gwiazdami".

Zobaczcie film z parkietu, który mężczyzna opublikował na swoim Instagramie:

Jak na razie przeszli do 4. odcinka. Otrzymują dosyć dobre noty od jurorów, a widzowie chętnie na nich głosują. Myślicie, że w Polsce coś takiego by przeszło?

AW

Więcej o:
Komentarze (8)
"Taniec z Gwiazdami". We włoskiej edycji pojawiła się jednopłciowa para. Giovanni Ciacci tańczy z mężczyzną
Zaloguj się
 • Janusz J23Ola

  Oceniono 1 raz 1

  Polaczki nie są gotowi na różnorodność i nigdy nie będą. Wieki człapania za pługiem w rytm dzwonów z parafialnego kościółka zrobiły swoje.

 • laborant1

  Oceniono 10 razy -2

  Na szczęście żyjemy w Polsce. W kraju gdzie widząc dwóch facetów pchajacych wózek, będziemy pewni ze to zlomiarze a nie rodzina.

 • krystian71

  Oceniono 8 razy -2

  Jak dwa slonie

 • rogan

  Oceniono 24 razy -14

  Wkladanie penisa w odbyt drugiemu facetowi to nie jest normalne zachowanie ale lewactwo jest zachwycone tym i nazywa to tolerancja Czekamy na kolejny etap TZG czyli taniec geja zoofila z rozkladajacymi sie zwlokami.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX