Żmijewski rzadko zabiera żonę na imprezy. Teraz zrobił wyjątek, ale wszyscy i tak patrzyli na inną parę

Na gali "MocArty RMF Classic" pojawiło się sporo gwiazd, w tym m.in. Artur Żmijewski z żoną. Największe zainteresowanie wzbudziła jednak inna para.

Nagrody "MocArty RMF Classic" zostały wręczone w poniedziałkowy wieczór. Na ściance pozowało sporo gwiazd, w tym m.in. Artur Żmijewski wraz z żoną. To bardzo rzadki widok, mimo że małżonkowie są ze sobą bardzo długo. Poznali się jeszcze w czasach liceum. Są rodzicami dwóch synów i mocno chronią swoją prywatności. Ale to nie oni wzbudzili największe zainteresowanie fotoreporterów...

Na tej samej imprezie pojawili się Małgorzata Bela i Paweł Pawlikowski, którzy nie stanęli na ściance. Para raczej nie chce obnosić się ze swoim uczuciem. Mimo tego, nie udało się uniknąć zdjęć. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>

Przypomnijmy, że w grudniu do mediów wypłynęła informacja, że top modelka i laureat Oscara pobrali się w sekrecie. Próżno jednak szukać zdjęć z ich ślubu. Zakochani poznali się około 2,5 roku temu, a pierwszy raz publicznie pojawili się razem podczas Festiwalu Filmowego w Cannes. 

JT

Więcej o: