Andrzej Grabowski schudł kilkadziesiąt kilogramów. Powód? Aktor poddał się poważnemu zabiegowi

Andrzej Grabowski od kilku lat zmagał się z nadwagą. Aktor w ostatnim czasie jednak zrzucił zbędne kilogramy. Ponoć jest to efekt operacji zmniejszenia żołądka.

Andrzej Grabowski jeszcze do niedawna ważył ok. 150 kg. Kiedy się pojawił w najnowszym sezonie "Tańca z Gwiazdami" mogliśmy zauważyć, że aktor znacznie schudł. 

Jak podaje "Super Express", ponoć powodem zrzucenia zbędnych kilogramów był stres związany z rozwodem i poddanie się operacji zmniejszenia żołądka. Jeśli to prawda, to aktor ma za sobą bardzo poważny zabieg, na który nie decyduje się wiele osób.  

Jak się okazuje, Grabowski zmniejszył sobie żołądek. Widocznie diety, które starał się stosować, nie przynosiły należytych efektów - informuje tabloid.
Teraz to już nie jadam kolacji. Jadam znacznie mniej niż jadałem. Byłem właśnie na obiedzie, zjadłem pizzę i tyle. Dawniej jeszcze oprócz pizzy zamawiałem kalmary, deser. Potrafię już powiedzieć sobie "nie". Tak mi się przynajmniej wydaje - mówił tabloidowi.

Zadzwoniliśmy do aktora, żeby poprosić o potwierdzenie bądź zdementowanie informacji, które podały media.  

Ja nie plotkuje, nic ode mnie się pani nie dowie. Mógłbym pani powiedzieć: a słyszałem, że powiększyła pani piersi, czy to jest prawda? A słyszałem, że... Żartuję oczywiście, ale po co takie coś? - odpowiedział.

MT