Korwin Piotrowska komentuje rozstanie Żyły. "Polska jest seksistowskim krajem, gdzie kobieta jest winna". Dalej padły mocniejsze słowa

Kryzys w małżeństwie Piotra Żyły odbił się sporym echem. Stale ktoś komentuje rozstanie skoczka. Głos w tej sprawie zabrała także Karolina Korwin Piotrowska.

Od momentu, kiedy Justyna Żyła wyznała, że Piotr zostawił ją i dzieci, w mediach stale pojawiają się nowe doniesienia odnośnie ich rozstania. Nie brakuje też komentarzy rodziny czy osób z branży. Głos już zabrała matka Żyły, a także Adam Małysz - kuzyn Justyny. O komentarz pokusiła się także Karolina Korwin Piotrowska, która w rozmowie z Party.pl przedstawiła swoje stanowisko. 

Dziennikarka przyznaje, że cała ta historia zaczyna przypominać serial i jest to poniekąd śmieszne. Jednak z jej wypowiedzi można wnioskować czyją obiera stronę. 

Generalnie rozstania to jest tragiczna sprawa, a jeszcze bardziej tragiczna, kiedy pewnego dnia, ktoś z bezsilności, bo to jest efekt bezsilności, siada na Instagram i wywala posta. Myślę, że ona to zrobiła z bezsilności, ona się poddała. Zrobiła to głupio, to jest inna sprawa, to pokazuje jej samotność w tym. To jest gdzieś "bekowe" - ten jeden post, drugi post, wycofanie postu i ta jego wypowiedź i jej riposta - zaczęła.

Korwin Piotrowska starała się też wyjaśnić dlaczego w tej całej sprawie Justyna Żyła uchodzi za tą złą, a skoczka się broni.

Polska jest z gruntu seksistowskim krajem, gdzie kobieta jest winna. Jeżeli mężczyzna chodzi od pani do pani i zmienia laski co noc, to się mówi, że szuka miłości swojego życia. Jeżeli kobieta szuka chłopaka i co noc ma nowego, to co się mówi? Że jest dzi*ką. Mamy w Polsce totalnie seksistowskie podejście do kobiet - mówiła.

Dziennikarka słusznie zwróciła uwagę na to, że w tej całej sprawie są też jeszcze dzieci. To przez wzgląd na nie, kłótnia małżonków powinna zostać rozwiązana poza mediami.

Niech im wszystkim obetną internet, niech oni się już nie wypowiadają. Niech ze sobą siądą i porozmawiają i się rozwiodą, bo w tym wszystkim są dzieciaki. Niech w to wszystko wejdą prawnicy, a nie media - dokończyła.

Trudno się nie zgodzić z tym, że ich kryzys w związku to ich sprawa i nie powinien być wyciągany na forum publiczne. 

MT

Więcej o:
Komentarze (79)
Karolina Korwin Piotrowska w mocnych słowach skomentowała rozpad małżeństwa Żyły. "Polska jest seksistowskim krajem, gdzie kobieta jest winna"
Zaloguj się
 • Gość: mike

  Oceniono 61 razy 23

  dyżurna komentatorka życia innych ludzi znów ma coś do powiedzenia... kto lansuje tą panią i czym zasługuje ona na to, aby ją cytować na łamach gazety... zastanawiam się od dłuższego czasu i naprawdę nie wiem

 • Gość: ooo

  Oceniono 89 razy 23

  A niektóre panie nie potrafią milczeć w sytuacji gdy nie mają nic mądrego do powiedzenia.

 • Gość: gorylewski

  Oceniono 38 razy 20

  co za idiotyzm - skoro media mają się trzymać z daleka to po co sama komentuje jak nie jej sprawa?? a po drugie pamiętam że gdy Piotrowska jechała bez oporów po Marinie Łuczenko to właśnie mąż musiał bronić Mariny przed złośliwościami tej "dziennikarki". Jakoś jej własny seksizm jej nie przeszkadza. Ręce nie mają gdzie opadać.

 • Gość: ex-mąż

  Oceniono 22 razy 18

  Niech wejdą prawnicy? Co to za rada? To dopiero będzie wojna!!! Głupszej rady Pani Karolino nie mogła Pani wymyśleć.
  Z dala od sądów! Tylko spróbować się dogadać. Właśnie dla dobra dzieci...

 • sfrf

  Oceniono 35 razy 13

  Z zalozenia kobiety nie dostaja lepszej pracy, nie awansuja, mezczyzni je zostawiaja, zdradzaja(bo przeciez nie odwrotnie) bo..to seksistowski kraj... a moze czasem...tak najlatwiej tlumaczyc swe porazki drogie panie?... Tu prawda jest taka ze nie mamy zielonego pojecia co sie dzialo w tym malzenstwie...

 • Gość: gosc

  Oceniono 24 razy 10

  droga dominiko ta dziewczyna nie zrobiła sobie jeszcze porcelanowych ząbkow dlatego sie nie smieje i nie rozdziawia japy ten zły HE HE HE nie dał jej na to kasy.

 • sabriel

  Oceniono 21 razy 9

  Ludzie komentują, ale przecież nikt z nas nie wie kto jest winien. Nikt nie mieszka z nimi w jednym domu i nie śledzi ich życia. Może wina leży po środku. Jakby nie było, zachowanie Pani Żyły jest żałosne i źle o niej świadczy. Takie sprawy powinno się załatwiać między sobą, a nie za pośrednictwem portali społecznościowych. Czasem związki się rozpadają, tak bywa, zwłaszcza jak się go zawiera w wieku 19 lat.

 • tadjan

  Oceniono 19 razy 9

  korwin, piotrowska....... nie wpierniczaj się w nie swoje sprawy. Będzie lepiej.....

 • Andrzej Kwasek

  Oceniono 17 razy 9

  a kto kaze debilce prac brudy na fejsbukach i tłiterach, a ci co tym zyja tez nie sa lepsi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX