Nie ma drugiej takiej imprezy jak ramówka Polsatu. Najlepsze zaczyna się po części oficjalnej

W polskim show-biznesie imprez nie brakuje, ale na żadnej gwiazdy nie bawią się tak jak na ramówce Polsatu. Wystarczy spojrzeć na ich instagramowe relacje.

Prezentacja wiosennej oferty programowej Polsatu już za nami. I jak zwykle imprezę można zaliczyć do jednej z najbardziej udanych w polskim show-biznesie. Bo rzadko gwiazdy są tak wyluzowane, jedzenie tak dobre, a atmosfera tak swobodna. W porównaniu do ramówki TVP, na którą już prawie nikt nie ma wstępu i ramówki TVN, która jest sztywną konferencją prasową, impreza Polsatu jest czymś zupełnie innym i pozwala na swobodną integrację gwiazd, dziennikarzy, a nawet szefów stacji z Zygmuntem Solorzem-Żakiem na czele. 

Zaczyna się oczywiście od prezentacji oferty programowej okraszonej żartami prowadzących. W tym roku zdecydowanie największy aplauz dostał Krzysztof Ibisz, który zgrabnie zażartował ze swojego "wiecznie młodego" wyglądu. Komentując nowy program stacji "The Story Of My Life", w którym postarza się gwiazdy, powiedział:

To jedyny program, w którym nie mógłbym wziąć udziału, bo - jak wiadomo - mnie się nie da postarzyć.   

Po części oficjalnej zaczyna się prawdziwa zabawa. W tym roku parkiet należał do Barbary Kurdej-Szatan, jej męża Rafała Szatana, Elżbiety Romanowskiej i Mateusza Banasiuka. Popisy taneczne tej ekipy można zobaczyć na InstaStory Kurdej-Szatan, choć to zaledwie namiastka tego, co można było widzieć na żywo. Uwierzcie, działo się. 

WJ

Więcej o:
Komentarze (8)
Ramówka Polsatu. Nie ma drugiej takiej imprezy. Najlepsze zaczyna się po części oficjalnej
Zaloguj się
 • forfiter_jr

  Oceniono 9 razy 9

  "Najlepsze zaczyna się po części oficjalnej"
  Wiadomo. Wlew opór i żarcie opór. Za free.

 • Gość: elvis

  Oceniono 5 razy 5

  totalne dno i żenada!!!nie oglądam tego syfu ani tej całej reszty!!!!

 • Gość: mag

  Oceniono 3 razy 3

  I wszyscy w koło mają ból tyłka, że tacy ludzie też mogą sobie szaleć.
  Dla mnie największą żenadą jest to, że narobiliście screenshotów z ich profili na Instagramie (czyli dosłownie mówiąc ukradliście) - jakość tego pozostawia wiele do życzenia i robicie z tego sensację.

 • Gość: kosiarka

  0

  Zauważyliscie, że "ludzie Polsatu" są zupelnie inni niż ci z TVN-u? Są wylyzowani, nienadęci, nie zawsze z doskonałą dykcją, ale tacy bardziej normalni.
  W TVN królują sztywni, zmanierowani z przyklejonymi uśmiechami. Są inni w odbiorze.
  To dziwne, bo ja zauważam, że dziwnie układają buzie, jak mówią i jak zamykają buzie po uśmiechu to wyglada tak , jakby zasłaniali kurtynę.
  Prowaczący programy z Polsatu nie są tacy posągowi. I nie widać rewalizacji. Tak, jakby było tam miejsce dla każdego z nich. Jakby się uzupelniali i tworzyli zgrany zespół. Może nie wszyscy się lubią, ale tego nie widać.

 • Gość: Vvv

  Oceniono 1 raz -1

  Te ich programy to masakra. Ileż można oglądać w kółko to samo. Te nowe to samo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX