"Przyjaciółki" na ramówce. Socha ubrała się w najgorszy materiał świata. Jednej aktorki z obsady zabrakło

Aktorki z serialu "Przyjaciółki" na ramówce Polsatu wyglądały świetnie! Socha udowodniła, że nawet w satynie wygląda świetnie. Liszowska... nie pojawiła się wcale.

W środę odbyła się prezentacja wiosennej ramówki telewizji Polsat. Na gali nie zabrakło czołowych gwiazd stacji, na których tle błyszczały trzy aktorki serialu "Przyjaciółki", Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska. Każda z nich zaprezentowała się w zupełnie innym stylu, ale to ta pierwsza zwróciła uwagę fotoreporterów.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Socha postawiła na bardzo ryzykowny materiał i odważne kolory. Satyna ma to do siebie, że doskonale podkreśla mankamenty figury osoby, która ją nosi. W przypadku Sochy ten wybór się opłacił, jej sylwetka najwidoczniej jest po prostu perfekcyjna, bo sukienka nie fałdowała się i nie było widać żadnych niekorzystnych załamań. Efekt był piorunujący. Wyglądała super!

Anita Sokołowska postawiła na elegancje w mało kobiecym wydaniu. Klasyczny garnitur bardzo ładnie podkreślił jej szczupłą sylwetkę i dodał jej tajemniczego wyrazu. Natomiast Magdalena Stużyńska postawiła na długą błękitną suknię w niemalże greckim stylu. Zaskakujące jest to, że odtwórczynie ról Anki i Zuzy założyły na imprezę bardzo podobne buty. 

Niestety na gali zabrakło Joanny Liszowskiej, a to właśnie jej kreacje budzą zazwyczaj najwięcej kontrowersji.

Premiera 11. sezonu w Telewizji Polsat już w czwartek - 1 marca, o godzinie 21:10. Będziecie oglądać?

PC