Niespodziewane spotkanie księżnej Kate. Nie kryła swojej radości. Ta osoba odegrała ważną rolę w jej życiu

Księżna Kate podczas oficjalnej wizyty spotkała położną, która odbierała jej drugi poród. Nie zabrakło serdecznych uścisków

Księżna Kate we wtorek udała się z wizytą do Royal College of Obstetricians and Gynaecologists (RCOG), gdzie dowiedziała się o globalnych programach zdrowotnych uczelni, które mają na celu podniesienie rangi pielęgniarstwa oraz poprawę życia kobiet. Na sali dostrzegła położną, która była przy narodzinach księżniczki Charlotte.

Księżna nie ukrywała swojej radości na widok profesor Jacqueline Dunkley-Bent. Podeszła do niej i zamieniła kilka słów. Nie obyło się także bez serdecznych uścisków.

Wspaniale było widzieć Jacqueline - powiedziała później księżna Kate.

Także położna, która jest dyrektorem ds. macierzyństwa, dzieci i młodzieży w NHS England, wyznała, że cudownie było ponownie spotkać księżną. Powiedziała również o tym, jakim przeżyciem było dla niej uczestniczenie w porodzie królewskiego potomka.

Sporym zaskoczeniem i ogromną przyjemnością było dzisiejsze spotkanie z Kate oraz pomoc przy narodzinach jej dziecka, które jest księżniczką. Dziękujemy także Księżnej Cambridge za wsparcie dla pielęgniarek i ich profesji - powiedziała.

I za to właśnie ludzie kochają Kate. Za spontaniczność i docenianie innych.

AW