Ewan McGregor po 22 latach małżeństwa porzucił dla niej żonę. Teraz ona go zostawiła. Znamy powód

Ewan McGregor po 22 latach zostawił żonę dla koleżanki z planu. Po kilku miesiącach kochanka uznała, że to koniec.

Wiadomość o tym, że Ewan McGregor zostawił swoją żonę, była szokiem. Wraz z Eve Mavrakis uchodzili za jedno z bardziej udanych małżeństw w Hollywood. Aktor odszedł do młodszej koleżanki z planu, Mary Elizabeth Winstead. Jednak ich związek trwał zaledwie kilka miesięcy. Właśnie kochanka rozstała się ze starszym o 14 lat McGregorem.

Winstead miała uznać, że było to jedynie zauroczenie, a nie głębokie uczucie. Zdecydowała się więc zerwać z aktorem. Co ciekawsze, kilka godzin po ogłoszeniu informacji o ich rozstaniu McGregor został zauważony w domu żony, z którą się jeszcze nie rozwiódł. Pojawiły się nawet spekulacje, że wróci do rodziny.

Ewan McGregor - Złote Globy 2018. Beverly Hills, 7 stycznia 2017Ewan McGregor - Złote Globy 2018. Beverly Hills, 7 stycznia 2017 Jordan Strauss / Jordan Strauss/Invision/AP

McGregor i Mavrakis 

McGregor i Eve Mavrakis wzięli ślub w 1995 r., doczekali się czterech córek: 21-letniej Clary, 16-letniej Jamyan, 15-letniej Esther i 6-letniej Anouk. W 2017 roku aktor odszedł do 14 lat młodszej kochanki.

Myślicie, że skruszony wróci do żony?

AW