"Taniec z Gwiazdami". Jeden z uczestników zgarnie ogromne pieniądze za jeden odcinek. Który? Możecie nie uwierzyć

Według doniesień "SE", największe pieniądze za odcinek w "Tańcu z Gwiazdami" zgarnie... Popek. Ile? Spójrzcie niżej.

"Pani Nino, kłaniam się nisko. Dzięki pani zostałem najlepiej zarabiającym tancerzem w tym kraju..." - powiedział Popek kilka dni temu na Instagramie, zwracając się wprost do dyrektor programowej Telewizji Polsat, Niny Terentiew. 

 

"Super Express" donosi, że za jeden odcinek programu "Taniec z Gwiazdami" Popek ma zgarnąć... 15 tysięcy złotych! Z nieoficjalnych źródeł udało nam się dowiedzieć, że żaden uczestnik nie zgarnia aż takich pieniędzy. Również tancerze zarabiają o wiele, wiele mniej. Wyjątkiem są "starzy wyjadacze", którzy są w show od dawna, choć i oni mogą ponoć pomarzyć o kwocie, którą dostanie Popek. 

"SE"  prognozuje, że kontrowersyjny raper może zajść daleko. Produkcja przydzieliła mu najlepszą tancerkę w programie, Janję Lesar, która przecież jest szefową ekipy trenerów w show. 

Przypomnijmy, że Lesar jest trzecią partnerką Popka. Najpierw miał tańczyć z Agnieszką Kaczorowską, która zrezygnowała z tej propozycji, ponieważ raper mógłby mieć negatywny wpływ na wizerunek jej szkoły tańca. Kolejna tancerka, Kasia Vu Manh zwyczajnie się go bała i na pierwszym treningu podobno o mały włos nie zemdlała.

Będziecie oglądać "Taniec z Gwiazdami"? Zapowiada się ciekawie...

Kim jest Popek?

Dla tych, którzy nie wiedzą, o kim mowa - Popek, a właściwie Paweł Mikołajuw to  zawodnik MMA i raper, który kojarzony jest również jako "król Albanii". Znany jest z występów w grupie muzycznej Firma, w której występował do 2011 r. Od 2014 r. współtworzy formację Gang Albanii. 11 lat temu opuścił Polskę. Ścigany był listem gończym za kradzież z włamaniem. Wydano za nim europejski nakaz aresztowania (prokuratura uchyliła go w 2016 r., co pozwoliło mu wrócić do kraju). W przeszłości Popek odbył wyrok 7 lat pozbawienia wolności. Mikołajuw jest znany ze swojego specyficznego wyglądu - jego ciało pokryte jest licznymi tatuażami. Dokonał aktu skaryfikacji ciała oraz wytatuował sobie gałki oczne, zmieniając ich kolor na czarny. 

 

JT