Tak Wodzianka wyglądała jeszcze kilka miesięcy temu. Ograniczyła zabiegi medycyny estetycznej i... jest o niebo lepiej!

Dominika Wodzianka Zasiewska pojawiła się na koncercie charytatywnym "U fryzjerów". Swoim wyglądem zaskoczyła wszystkich! Jej twarz jest coraz bardziej naturalna, a kreacja to szczyt elegancji!

Dominika Zasiewska na koncercie charytatywnym "U fryzjerów" zaskoczyła wszystkich. Po kobiecie, która zyskała popularność jako seksowna wodzianka z programów Kuby Wojewódzkiego, spodziewaliśmy się mocnego, przesadzonego make-upu, skąpego, wulgarnego stroju i znieruchomiałej od zabiegów medycyny "estetycznej" twarzy. Pokazała się jednak z zupełnie innej strony.

Kobieta ewidentne ograniczyła wizyty studiach urody, dzięki czemu wygląda naturalniej. Bez powiększonych ust wygląda bardziej dziewczęco, odzyskała też szczery uśmiech. Uwagę zwraca też delikatny makijaż, który sprawił, że była Wodzianka wygląda o wiele młodziej.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>

Zaskoczył nas także wybór stylizacji. Zasiewska na ten wieczór zdecydowała się na klasyczną, elegancką kreację. Musztardowy garnitur (dwurzędową marynarkę i długie szerokie spodnie) połączyła z prostym, białym T-shirtem. Całość luźno przewiązała paskiem i zaznaczyła kobiecą talię.

Zero dekoltu, żadnej golizny, klasa i wyczucie stylu! Kobieta od niedawna nosi też okulary, wygląda przez to dojrzalej. Oldschoolowe oprawki są modne i dodają inteligenckiego wyrazu.

Nasz komentarz do nowej wersji Dominiki Zasiewskiej to po prostu: WOW!

PC

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.