Lewandowska pierwszy raz odniosła się do "Biologicznej bzdury roku". TAK chce pokazać, że ma dystans do siebie?

Anna Lewandowska zajęła drugie miejsce w rankingu "Biologiczna bzdura roku". Trenerka nareszcie odniosła się do tej sytuacji.

Takie riposty lubimy najbardziej. Anna Lewandowska skorzystała z okazji i pokazała, że ma do siebie dystans. Jakiś czas temu organizatorzy konkursu "Biologiczna bzdura roku" wytknęli jej dość kompromitujący błąd w opisie gęsiego smalcu. Anna opublikowała zdjęcie z wymowną roześmianą emotikonką i to wystarczyło.

Lewa nie komentowała wcześniej tej sytuacji, ale teraz skorzystała z okazji i poleciła wszystkim pamiętny smalec.

...przy przeziębieniu mój ulubiony smalec z gęsi. Okłady na klatce piersiowej należy stosować w przypadku bardzo silnego kaszlu zarówno u dorosłych oraz u dzieci - zażartowała.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

Lewandowska kiedyś opublikowała post, w którym polecała pewne produkty. Opisała tam m.in. smalec z gęsi. Gafa polegała na tym, że trenerka zapewniła fanów o wysokiej zawartości BIAŁKA w tym "przysmaku", co jest bzdurą.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Facebook.com/healthyplanbyann/

Fani wyśmiali ją w komentarzach.

Tak, skoro smalec jest biały, to musi zawierać białko. To chyba jasne.
A ser żółty - wobec tego żółtko.

Za wpis Lewa otrzymała drugie miejsce w prześmiewczym plebiscycie "Biologiczna bzdura roku". Jako pierwsza na podium trafiła Dorota Czajkowska-Majewska, która ogłosiła, że szczepionki zamieniają nas w cyborgi lub niewolników.

Przecież każdy może się pomylić, a reakcja Anny Lewandowskiej jest tak zgrabna i  nienachalna, że należą się jej brawa! :)

PC