Lewandowska pierwszy raz odniosła się do "Biologicznej bzdury roku". TAK chce pokazać, że ma dystans do siebie?

Anna Lewandowska zajęła drugie miejsce w rankingu "Biologiczna bzdura roku". Trenerka nareszcie odniosła się do tej sytuacji.

Takie riposty lubimy najbardziej. Anna Lewandowska skorzystała z okazji i pokazała, że ma do siebie dystans. Jakiś czas temu organizatorzy konkursu "Biologiczna bzdura roku" wytknęli jej dość kompromitujący błąd w opisie gęsiego smalcu. Anna opublikowała zdjęcie z wymowną roześmianą emotikonką i to wystarczyło.

Lewa nie komentowała wcześniej tej sytuacji, ale teraz skorzystała z okazji i poleciła wszystkim pamiętny smalec.

...przy przeziębieniu mój ulubiony smalec z gęsi. Okłady na klatce piersiowej należy stosować w przypadku bardzo silnego kaszlu zarówno u dorosłych oraz u dzieci - zażartowała.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Instagram.com/annalewandowskahpba/?hl=pl

Lewandowska kiedyś opublikowała post, w którym polecała pewne produkty. Opisała tam m.in. smalec z gęsi. Gafa polegała na tym, że trenerka zapewniła fanów o wysokiej zawartości BIAŁKA w tym "przysmaku", co jest bzdurą.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Facebook.com/healthyplanbyann/

Fani wyśmiali ją w komentarzach.

Tak, skoro smalec jest biały, to musi zawierać białko. To chyba jasne.
A ser żółty - wobec tego żółtko.

Za wpis Lewa otrzymała drugie miejsce w prześmiewczym plebiscycie "Biologiczna bzdura roku". Jako pierwsza na podium trafiła Dorota Czajkowska-Majewska, która ogłosiła, że szczepionki zamieniają nas w cyborgi lub niewolników.

Przecież każdy może się pomylić, a reakcja Anny Lewandowskiej jest tak zgrabna i  nienachalna, że należą się jej brawa! :)

PC

Więcej o:
Komentarze (55)
Anna Lewandowska pierwszy o "Biologicznej bzdurze roku". Jej komentarz? W PUNKT!
Zaloguj się
 • Gość: Gość

  Oceniono 48 razy 46

  Ani nie jest zgrabna ani nie nienachalna. I nie należa jej się brawa. Każdy może się pomylić??? Nie nie każdy!!! W dobie ogólno dostępnego internetu i smartfonów za złotówkę osoba która TWIERDZI ŻE TŁUSZCZ GĘSI TO ŹRÓDŁO BIAŁKA, MIÓD LECZY CUKRZYCĘ I MÓWI OSOBOM NA DIECIE BEZGLUTENOWEJ, CZYLI TYM CHORUJACYM NA CELIAKLIĘ LUB NIETOLERANCJĘ ŻE GLUTENOWY PACZEK W TŁUSTY CZWARTEK NIE JEST ZŁY jest nie tylko GŁUPIA, NIEODPOWIEDZIALNA ale NIE POTRAFI NAWET ZE ZROZUMIENIEM PRZECZYTAĆ I PRZEPISAĆ INFORMACJI NA SWÓJ BLOG. Ona jest dietetykiem i ma dyplom??? Kto jej dał ten dyplom z dietetyki skoro ona nie ma zielonego pojęcia co sama pisze!!!!!! Ile osób z cukrzyca wyleczyła miodem????

 • Gość: Marta

  Oceniono 46 razy 40

  Jakie nalezą siej jej brawa??? Chce wybrnąć z tego pogrążając sie jeszcze bardziej!😂

 • g2cos7alfa

  Oceniono 32 razy 30

  A jeszcze jakby się polskiego poduczyła. Trochę gramatyki i interpunkcji by nie zaszkodziło.

 • ks.pedofil

  Oceniono 25 razy 23

  Kolejny pustak co zna sie na wszystkim. Nie rozumiem tylko czemu gazeta.pl powiela te kretynskie pomysly i zamieszcza je na lamach. Zapytajcie ja o bobinki do lalugi.

 • Gość: Ada

  Oceniono 23 razy 21

  Żałosna baba,zajmij się dzieckiem i daj nam wreszcie święty spokój

 • Gość: Aaaa

  Oceniono 20 razy 18

  Tym udowodniła, ze nie ma dystansu do siebie tylko ratuje galopującą niechęć ludzi (dystans pokazałaby reagując od razu). Ona wie, że my jej nie lubimy. Ona wie, że w oczach ludzi karierę zawdzięcza nazwisku męża (co akurat jest prawdą). Brawa to się należą Natalii Siwiec za wyśmiewanie pokazywania dzieci bez twarzy.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 18

  Tym komentarzem Anna L pokazuje o co tak naprawdę chodzi.Wstyd

 • ratlerek.hitlerek

  Oceniono 17 razy 15

  Jedyny możliwy komentarz dla Ani Lawendowskiej i bzdur, jakie produkowała, produkuje i z pewnością jeszcze wyprodukuje, to:

  Muuuuuuuu!
  Muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!
  Muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

  Jedyne co się jej należy, to szyderczy śmiech gdziekolwiek się pojawi i cokolwiek powie lub napisze. W zasadzie to nawet nie musi niczego mówić. Jej głupota jest porażająca.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX