Farna mistrzowsko sparodiowała Godlewskie. Te błyskawicznie odpowiedziały. Reakcja internautów mówi sama za siebie

Ewa Farna sparodiowała siostry Godlewskie. Zaśpiewała w "ich stylu" utwór "Hello" Adele. One nie zniosły krytyki i szybko odpowiedziały.

Ewa Farna prowadzi własną audycję na antenie RMF FM. W ostatnim swoim nagraniu odniosła się do sióstr Godlewskich i skomentowała ich "twórczość muzyczną". Uznała, że najlepszym komentarzem będzie wykonanie piosenki "Hello" Adele w "stylu sióstr Godlewskich".

Znalazłam linka do występu z jednego z wrocławskich klubów, gdzie Mandaryna powróciła ze swoim hitem "Ev'ry Night". Nie wiem absolutnie dlaczego, ale podczas słuchania Mandaryny przypomniały mi się siostry Godlewskie, które są aktualnie bardzo na topie. Słyszałam nawet, że przychodzą propozycje na ich koncerty. To musi być coś cudownego. Ja mam nadzieję, że się gdzieś tam na letniej trasie się spotkamy - powiedziała z ironią. 

Siostrom Godlewskim chyba się to nie spodobało.Błyskawicznie nagrały swoją wersję piosenki Farnej, "Echo". Interpretację utworu zamieścił portal 4funTV.

 

W komentarzach ewidentnie widać, że ich nagranie nie rozśmieszyło fanów. Wręcz przeciwnie. 

Przestaniecie promować to coś? O ile mi wiadomo, zajmujecie się muzyką, a to obok muzyki nawet nie stało.
Nieważne, jak mówią , ważne żeby mówili. Uroda nie idzie w parze z inteligencją - widocznie siostrom podoba się być wyśmiewanymi w całej Polsce.
Kolejna porażka. Ani śpiew, ani taniec. Przykro mi dziewczyny, ale talentu nie macie za grosz. Nie nagrywajcie już nic. Po co wam kolejna porażka?

Myślicie, że Farna jeszcze raz odpowie?

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.