"Znacie Ev'ry Night?" - znów macie szansę usłyszeć to ze sceny. Mandaryna wróciła. Na koncercie tłumy

Wielki powrót Mandaryny. Jej koncert we Wrocławiu przyciągnął tłumy. Następny odbędzie się 2 lutego w Krakowie.

Mandaryna po 5 latach przerwy znów chce podbić polski rynek muzyczny. Jej koncert we Wrocławiu, który odbył się w minioną sobotę (27 stycznia) przyciągnął tłumy fanów talentu wokalnego piosenkarki. I nie ukrywają, że są zachwyceni jej powrotem.

 

Mandaryna powraca na scenę

Wydarzenie na Facebooku zapowiadające koncert Mandaryny we Wrocławiu cieszyło się ogromnym powodzeniem. Swoją obecność zaznaczyło ponad 6 tys. fanów, ale trudno oszacować, ilu z nich się pojawiło. Jedno jest pewne - pod sceną zebrał się tłum, a do klubu ustawiały się kolejki. Można to zobaczyć na zdjęciu, które znajduje się na profilu na Instagramie Mandaryny.

Cena za wstęp była dość przystępna. Bilet w godzinach 21-2 kosztował 25 zł, później - do godz. 4 można było wejść za 15 zł. Z hasłem, które można było otrzymać po wysłaniu maila pod podany adres, do godz. 21.30 wstęp kosztował 10 zł. 

 

Ci, którzy chcą zobaczyć na żywo Mandarynę, mają jeszcze szanse. Kolejne koncerty odbędą się 2 lutego w Krakowie oraz 9 czerwca w Sopocie.

Cały koncert możecie zobaczyć tutaj:

 

Zachwyt fanów

Pod zdjęciem fani nie ukrywają, że czekali na jej powrót i cieszą się, że mogą zobaczyć ją na scenie. Wpisują także miasta, które powinna odwiedzić. Na liście przeważała Warszawa i Łódź.

Internauci zostawili także wiele miłych słów na temat koncertu we Wrocławiu. Dominują komentarze, w których dziękują za wspaniały występ i nie ukrywają, że było cudownie.

Kochana, było cudownie. Dziękujemy.
Królowa wróciła! Chociaż bardziej pasuje słowo bogini.
Kochamy cię Marta!

Sądząc po ogromnym zainteresowaniu, Mandaryna nie zakończy prędko swojego koncertowania. Cieszycie się z jej powrotu?

Znacie 'Ewry najt'?! Doda zna i zaśpiewała. Padło też pytanie o Górniak i Steczkowską [KOŁO PLOTKA]

AW

Więcej o: