Matka zmarłej Dolores O'Riordan po raz pierwszy zabrała głos. Zwróciła się do fanów w bardzo wzruszających słowach

Matka zmarłej niedawno Dolores O'Riordan zabrała głos w mediach. W pięknych słowach zwróciła się do fanów.

Matka zmarłej przed kilkoma dniami Dolores O'Riordan po raz pierwszy wypowiedziała się publicznie na temat śmierci córki. Postanowiła podziękować wszystkim, którzy przesyłają słowa wsparcia i okazują swój szacunek zmarłej wokalistce The Cranberries.

Do wszystkich ludzi, którzy stoją w kolejce do księgi kondolencyjnej - niektórzy oczekują nawet w deszczu - to dla nas wiele znaczy i jest dużą dawką wsparcia" - podziękowała matka piosenkarki, Eileen.

Śmierć wokalistki poruszyła ludzi na całym świecie. Fani jej głosu nie mogą uwierzyć w to, co się stało. Od momentu ogłoszenia informacji o jej zgonie, opłakują ją w mediach społecznościowych i wpisują się do ksiąg kondolencyjnych. Prezydent Irlandii Michael Higgins nazwał śmierć wokalistki "wielką stratą".

Dolores O'Riordan z matkąDolores O'Riordan z matką Screen z YouTube.com/ Max cranfan

Dolores O'Riordan zmarła nagle 15 stycznia w wieku 46 lat. Oficjalnie przyczyna zgonu nie jest znana, ale zagraniczne media wspominają o depresji wokalistki. Z oficjalnego oświadczenia menedżera artystki dowiedzieliśmy się tylko, że zmarła nagle. Policja wykluczyła udział osób trzecich.

AW